Edirne'den BMX'çi arkadaşlar?

Stcos

Aktif Üye
Tepki
135
Tekirdağ'dan üniversite okumaya gidiyorum arkadaşlar Edirne'ye , tanışmak isterim merkezde süren arkadaşlar varsa , Atakan Eker facebooktan ekleyebilirsiniz :)

Scudo

Stcos

Aktif Üye
Tepki
135
Ben bu sene kazandım makine mühendisliğine geliyorum , sanırsam ahmet karadeniz kampüsünde mühendislik fakültesi

Eray ADALI

Forum Bağımlısı
Tepki
705
Trakya Üniversitesinin cogu kampusu birbirine cok yakındır ve Edirne Merkez'de barınır ögrencileri... Ben eDirne'liyim ama Ankarada ogrenciyim.. [Gerci BMXci de degilim=)] Bisiklet son 3 yılda cok büyük yol aldı eDirne'de.. İsmen bilmesem de eDirne'de bmxci birkaç kisi gordum her ne kadar skatepark olmasa da... Edirne'ye geldiginide (link) (EBİS) ile tanısmanızı tavsiye ederim. Ayrıca (link) (TUBİT) ile de irtibata gecin derim.. Bir de (link) (EDOSK) var aktif olarak ama o kuluple cok irtibatım olmadı benim.. Yine de bisikletle bir günde 3 ülke gezisini geleneksellestirmis olmaları dikkatinizi cekebilir =) Facebook'ta 3 oluşumun da grubu/profili/sayfası bulunmakta.. Onların da bağlantılarını verdim aslında..

Edirne'ye hoşgeldiniz..Bol pedallar hepinize...

eRay

arda22

Aktif Üye
Tepki
80
hehe eray edirneli ama bizim kampüsleri bilmez; ahmet karadeniz için otobandan bisikletle geçmeyi öğreneceksiniz gençler =D

bu arada tübit mühendislik fakültesinden ilerletecez gelirsiniz ekimde görüşürüz

• Beğen
Tepkiler: Eray ADALI

Eray ADALI

Forum Bağımlısı
Tepki
705
@arda22

nasıl bilmezmişim abi, ayıp ettin simdi... Mimarlık - Müh. fak. oldugu yerden otogara giden gerek yürüme patikasını gerek tahminimce traktörle acılmıs toprak patikayı bilirim karayollarının arkasından kıvrılan..

Oglum Ankara'da okuyan bir öğrenciyim; bizim iki kampüs arası 30km.. Edirne bir ucundan diger ucuna zaten maksimum 10km.. demek ki yakın =) bir de arkadasları korkutmak istemedigim de bir gercek.. =)

Eray ADALI

Forum Bağımlısı
Tepki
705
çağrı, edirne'de bmxci var, tamam tabiri caizse "hareket yaparken" görmedim ama bir iki tane saglam bmx gördüm.. ayrıca belki görmüşsün belki görmemişsindir ama edirne'de chopper meraklısı birkaç dost da var, hatta biri üniv. de ögrenciydi ve yanlıs hatırlamıyorsam 2010 Ekim de yapılan cumhuriyet turuna katılmıs karaagac a bizimle pedallamıstı.. SS merakından hic bahsetmiyorum.. Hatta su bisiklet arkasına karınca gibi takılan yarı-tandem gibi gözüken cocuk bisikleti aparatlarından kullanan bile var.. Acıkcası su ana kadar edirne'de bi recumbent sahibi görmedim.. tamam transit gecenler cok oldu hatta alper binemedi, tunahan 2dk kaptı işi bastı gitti vs. ama recumbent sahibi yok manasında dedim =) geri kalan her cesit var =)

Eray ADALI

Forum Bağımlısı
Tepki
705
Ben de genelde, sehiricinde ulasım icin kullandıgım vakit rastladım.. Önceden Yüksel Yeşil İÖO'nun bahcesi basket, paten ve trial bisiklet merkeziydi.. sonradan n'olduysa söndü orası da.. ama ara ara mega civarında özellikle alt yollarda denk geliyorum.. Sen genelde hız yapabilecegin yolları tercih ediyorsun belki ondan denk gelmemişssindir.. Yani kapıkule yolunda bir bmx görmen ya da trialci görmen de zor hani.. biraz hareket calısmak icin cevreyoluna cıkıp 15-20km gider mi sence öyle bir bisikleti olan =)

Stcos

Aktif Üye
Tepki
135
Arkadaşlar Edirne gibi gelişmiş biyerde hiç mi BMX'çi patenci ya da kaykaycı yok Tekirdağ'da bile 10 tane BMX'çi var şuana kadar Edirne'den hiç bmx ile ilgilenen birine rastlamadım :(