Edirne

alierol

Üye
Tepki
3
Merhaba arkadaşlar. Forum sayfanızı geçenlerde buldum,edirnede bu yılın başında bisiklet kullanımını yaygınlaştırmak,şehiriçi ulaşımda otomobillerin yerine bisiklet kullanımını arttımak(seyahat alışkanlıklarını değiştirmek ki bu epey zor bi şey),hareketsiz yaşamın getirdiği sağlık sorunlarına,doğaya ve çevreye en az zarar ilkesinden yola çıkarak üniversitede bisiklet topluluğunu kurduk. hemen hemen 2 haftada 1 edirnenin yakın köylerine bisiklet gezileri düzenledik katılımda epey iyidi (her gezimize ortalama 40 kişi geldi ve bu yıl yaptığımız toplam 5 geziye 100 den fazla insan katıldı) bu yaptıklarımız meyvelerinide vermeye başladı "üniversiteye bisiklet parkı yapılmasını sağladık,bisikletleti şehiriçi ulaşımda kullananların oranı arttı (edirneyi bilenler bilir edirne şehiriçi bisiklet kullanımına epey uygun),bisiklet alanlar oldu... öğrenci olmamızdan dolayı alamayanlarda çoğunlukta,bu sorunumuza çözüm bulabilmiş değiliz! bilmiyorum forumda bulunan arkadaşlar bununla ilgili nasıl bir çözüm önerirler?" Tekrar görüşmek dileği ile...

Scudo

M.Ergun GÖZET

Forum Demirbaşı
Tepki
688
Bisiklet
Fuji
Selamlar Arkadaşlar. Ben Edirne'den M.Ergun Gözet.
Hepinize sağlıklı ve mutlu bir yaşam diliyorum.

sGonzales

Forum Demirbaşı
Tepki
462
HoŞ Geldİn Sefa Getİrdİn Bol Pedal Ve Muhabbetler...

Sinto

Forum Bağımlısı
Tepki
2.052
hoşgeldin
bu forumdan sandığından cok yaralanacagından eminim :D

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
hos geldiniz iyi eglenceler saglıklı ve mutlu pedallar

simoniuğur

Daimi Üye
Tepki
185
@g.efe
aramıza hoş geldin iyi vakit geçirmeni dilerim

Kemal Tecimen

Daimi Üye
Tepki
305
sayın ali erol kardeşim merhaba siz anladığım kadar üniversitede okuyorsunuz bende aslen saraylıyım bir ay kadar önce çerkezköy ,saray,kıyıköy,vize,pınarhisar,kırklareli üzerinden edirneye geldim. çarşının içinde ciğerci kemal var oradada ciğerimi yedim otobüsle geri istanbula döndüm.sizin girişimleriniz güzel zannedersem edirne köyleri yolları asfalttır orada size yakın kırklarelinde erman teknik bisikletçilik yapan metin bey arkadaşımız var zamanlarınız uyarsa beraber geziler yapabilirsiniz.edirnede günlük geziler yapıyorsanız zamanım olursa gelir ve giderim.ben size mail adresimi yazıyorum telfonunuzu bildirirseniz bende size veririm kemaltecimen@mynet.com şimdilik hoşçakalın

M.Ergun GÖZET

Forum Demirbaşı
Tepki
688
Bisiklet
Fuji
Değerli arkadaşlar, Can Dede ve Çağrı Tosyalı bugün Edirne-Kapıkule gezisiyle turlarını noktaladılar. Onlara bu anlamlı gezilerinin final gününde eşlik etmenin onurunu yaşadım. Benim bu "güzel insanlarla" tanışmamı sağlayan Bisikletforuma ve kurucularına binlerce teşekkürler. Final gezisi ile ilgili fotoğrafları yarın sizlere sunacağım. Can ve Çağrı yarın sabah trenle İstanbul'a doğru dönüş yolculuklarına başlayacaklar.

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Güzel insanlar meraba.kentiniz Edirne de bulunmak,turumuzu bu güzel kentte sonlandırmak bizi mutlu etti.Akşam geç saatte edirneye girdiğimizden fazla dolaşamadık.yarın kapı kujeye gideceğiz sizlerde bizlere katılmak isterseniz bizi mutlu edersiniz. 26 sabahı bu güzel şehirden ayrılmayı düşünüyoruz.

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@felis911

Teşekkür ediyoruz.

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
aramıza hoşgeldin gürkan efe iyi vakit geçirmen dileğiyle

M.Ergun GÖZET

Forum Demirbaşı
Tepki
688
Bisiklet
Fuji
Sevgili Can DEDE ve Çağrı TOSYALI; Edirne'ye hoşgeldiniz. Edirne'de olduğunuzu forumdan saat 24,00'de öğrendim. Sizlerle bir ağabeyiniz olarak tanışmak ve sizleri ağırlamak isterim. Sabah telefonlarınıza ulaşmaya çalışacağım. Şimdilik iyi geceler.

• Beğen
Tepkiler: candede