Edirne-Üsküp(1000 km.)

M.Ergun GÖZET

Forum Demirbaşı
Tepki
688
Bisiklet
Fuji
Balkan Kardeşliği; Türkiye(Edirne)-Yunanistan(Selanik)-Makedonya(Üsküp) bisiklet maratonumuza 93 gün kaldı. Edirne'den yola çıkıp Dedeağaç-İskeçe-Kavala-Serez-Selanik üzerinden Üsküp'e varacağız. Yaklaşık 1000 km. tutan ve 8 gün sürecek olan bisiklet turumuzda amacımız, Balkan kardeşliğini pekiştirmek ve bisikletli turizmi desteklemek. Katkılarınızı bekliyoruz...

Scudo

Fırat Dizman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.018
Bisiklet
Cube
daha detaylı bilgi alabilirmiyiz,tam parkur,günlük km,kalma yerleri,vize işlemleri,kaç kişi katılıyor,dönüş,vs...

M.Ergun GÖZET

Forum Demirbaşı
Tepki
688
Bisiklet
Fuji
@Fırat Dizman

Parkurla ilgili harita ilerde yayınlanacak ama güzergah;Edirne- Dedeağaç-İskeçe-Kavala-Serez-Selanik-Üsküp olacak. Günlük 90-110 km. arası yol almayı düşünüyoruz ve çadırlarımızda konaklayacağız. Makedonya için vizeye gerek yok. Yunanistan için Edosk olarak biz Nisan ayında vize alacağız, ikili etkinlikler için. Edosk'tan 5 bisikletçi katılacak tura, dönüşü trenle yapmayı düşünüyoruz.

Hüseyin ŞAHİN

Forum Bağımlısı
Tepki
231
İsim
Hüseyin ŞAHİN
Bisiklet
Scott
toplu olarak vize alma imkanı varmı yardımlarınızı bekleriz.turunuza isteyen katılabilirmi.lütfen bilgilendirirmisiniz.

M.Ergun GÖZET

Forum Demirbaşı
Tepki
688
Bisiklet
Fuji
@hüseyin şahin

Selam Hüseyin Bey; biz Edosk olarak vizelerimizi zaten Nisan başında alacağız. Çünkü Yunanistan ve Bulgaristan'a turlarımız olacak. Kulubümüz bu tura sponsor da arıyor. Bu nedenle Edosk'un turu olacak bu tur. Ama dışardan katılmak isteyen arkadaşlar olursa yönetimin kararı önemli. Sizleri aramızda görmeyi tabi ki çok isteriz fakat son karar yönetimin.

• Beğen
Tepkiler: Umut AL

M.Ergun GÖZET

Forum Demirbaşı
Tepki
688
Bisiklet
Fuji
@Mustafa Ozler

Sayın Özler;Tabi ki buradan bilgi vereceğiz. Selamlar...

zeki ada

Üye
Tepki
23
Merhabalar.

Tam tarih 23 Haziran'ami geliyor. Bu tarihte Kapodokya senligide var.

Selamlar

M.Ergun GÖZET

Forum Demirbaşı
Tepki
688
Bisiklet
Fuji
@zeki ada
Selamlar;
Tarih 25 Haziran-5 Temmuz...

Umut AL

Aktif Üye
Tepki
169
Sevgili Ergun Abi,
katkıdan kastınız; sponsorluk mudur yoksa tura katılacak pedalsever arkadaşlar bulmak mıdır ? Son söz yönetimin demişiniz.Lütfen biraz açıklayıcı olabilir misiniz..? bizlerde ufakta olsa destek vermek isteriz ! :D

M.Ergun GÖZET

Forum Demirbaşı
Tepki
688
Bisiklet
Fuji
@Umut AL

Umut Kardeşim; zaten pedalsever arkadaş bulmamış olsak böyle bir etkinlik planlanmazdı. Daha önce de yazdığım gibi, tura 5 EDOSK'lu bisikletçi katılacak. Kulübümüz dışında katılmak isteyen olursa bu konuda karar doğaldır ki kulüp yönetiminindir. Ama turun belgesel haline getirilmesi söz konusu olduğundan ve sponsorlarla Edosk olarak anlaşılacağından dışardan arkadaşların katılması biraz zor gibi geliyor bana.Yardımdan kastım ise; bu tur konusunda öneri ve fikirlere açık olmamızdı. Umarım yeterince açık olmuştur. Sevgiler...

• Beğen
Tepkiler: ali alper uyar
Tepki
7
@M.Ergun GÖZET

turunuzla ilgili yazıyı yeni gördüm. Bende aslında 6 ay önce böyle bir tur düşünmüştüm. Bisiklet sorunum vardı onu hallettim. Uluslararası böyle tura cıkmadan ülke içinde tur attıktan sonra bu planı yapmaya karar verdim.

Ancak sizin programı görünce ilgimi çekti katılmak için geçmi kaldık acaba, ve EDOsK ışardan katılımara kulup yönetimi kararı ne oldu bilgi alabilirmiyim.

M.Ergun GÖZET

Forum Demirbaşı
Tepki
688
Bisiklet
Fuji
@serkansmile

İlginize teşekkür ederiz ama hem kadromuz tamamlanmış durumda, hem de şu saatten sonra vize, pasaport gibi sorunları halletmeniz zaman alır ve tura yetişemezsiniz. Bir dahaki sefere daha erken görüşmek üzere...

M.Ergun GÖZET

Forum Demirbaşı
Tepki
688
Bisiklet
Fuji
Çıkış tarihi; 25 Haziran 2010 Cuma saat; 09,00...
Çıkış yeri; Atatürk Heykeli-Edirne
9 Edosk bisikletçisi ve bir kameraman arkadaşla turumuz başlıyor...