Edirne

Scudo

M.Ergun GÖZET

Forum Demirbaşı
Tepki
688
Bisiklet
Fuji
Ali Bey; 19 Kasım pazar günü Lüleburgaz'dan gelecek olan Trakya Bisiklet Gurubu üyeleri arkadaşlarla hem tanışıp hem de ufak çaplı bir gezi yapacağız. Sizi ve değerli arkadaşlarınızı da yanımızda görmek bizi sevindirir. Hem de misafirlerimizi Edirne'ye yakışır bir şekilde daha kalabalık karşılamış oluruz.
Görüşmek dileğiyle...

• Beğen
Tepkiler: c.turhan

M.Ergun GÖZET

Forum Demirbaşı
Tepki
688
Bisiklet
Fuji
19 Kasım Pazar günü saat 10,00'da Migros önünde buluşacağız.
Güzergah şöyle; Söğütlük ormanı içinde bir tur, Karaağaç'ta Fazlı'da dinlenme ve sohpet, Pazarkule sınır kapısına gidiş ve dönüş...Bekliyor olacağız.

• Beğen
Tepkiler: c.turhan

c.turhan

Aktif Üye
Tepki
262
@ali erol

Tanışmak için pazarı iple çekiyoruz.

Selamlar...

ali erol

Aktif Üye
Tepki
92
Planladığımız bisiklet gezimizi (Değirmenyeni-Muratçalı-Büyükdöllük) yaptık.Gezimiz toplam 48 Km'likti. 15 Kişiydik, bir arkadaşın bisikletinin arka değiştiricisi arızalandığı için dönüşümüz karanlığa kaldı bunun dışanda çok güzel geçti, Edirnebisiklet olarak şu ana kadar yaptığımız 15-16 gezinin en güzellerinden birisiydi.

• Beğen
Tepkiler: M.Ergun GÖZET

ali erol

Aktif Üye
Tepki
92
T.Ü Bisiklet Topluluğu olarak 9 Aralık Cumartesi günü Edirne merkez köylerinden Sarayakpınar köyüne bisiklet gezimiz var. Uygun olanları bekleriz

Saat 10:00 Kooparatif Evleri yakınındaki Zübeyde Hanım Parkında,saat 11:00'da Çarşıdaki Uğur Mumcu Parkında buluşuyoruz.

İrtibat:0555 2545161,0536 2661891

Gürkan Şentürk

Forum Bağımlısı
Tepki
682
Bisiklet
Cannondale
ben bir trakyalı olarak böyle organizyonlar olmasına çok seviniyorum katılcak arkadaslara iyi geziler

boreas

Forum Demirbaşı
Tepki
159
bende geliyorum. tanışma toplantısına yetişemedim. kız maçları bitmek bilmiyor uzadıda uzadı :(

cilemclm

Üye
Tepki
1
bu geziye o kadar çok gelmek isityordum ki
hiçbişey katılmamı engelleyemeyecek gibi geliyodu
ceza nöbetine çarptırılana kadar
benim için de pedal çevirin...

umarım hava en güzel yüzünü gösterir..

gününüz aydın seleniz rahat olsun=)

ali erol

Aktif Üye
Tepki
92
arkadaşlar 3 günden beri Edirnede hava çok sisli,görüş mesafesi çok az,yarın buluşma yerinde gidip gitmeyeceğimize karar verelim.

boreas

Forum Demirbaşı
Tepki
159
şuanda sis oldukça arttı ve hava sıcaklığı bir hayli düştü. sanırım yarın sabah yerler buz tutmuş olacak. iptal olsun...

ali erol

Aktif Üye
Tepki
92
yoğun sis yüzünden Sarayakpınar Köyüne gidemedik ama şehir içinde kısa bi gezi yaptık. Gelen 11 kişinin bisiklet hevesini kimsenin kursağında bırakmadık. Pazarkule(Yunanistan sınırı)-Karaağaç yaptık.Toplam 23 Km'lik geziydi.

Görüşmek üzere.

• Beğen
Tepkiler: M.Ergun GÖZET

ali erol

Aktif Üye
Tepki
92
Merhaba,
21 Aralık 2006 Çarşamba günü saat 9:30'da Trakya Üniversitesi Konservatuvar Salonunda yerel yöneticilerin(Vali-Belediye Başkanı-Rektör) katılacağı "Edirne'de Ulaşım Sorunları ve Çözüm Önerileri" konulu panel düzenlenicek. Bizler de Bisiklet kullanıcıları olarak taleplerimizi kürsüden dile getirmemiz gerekiyor. Panelde bu kentte sadece araç kullunanlar olmadığı bisiklet kullananların da göz önüne alınması gerektiğini dile getirmemiz gerekiyor bu yüzden Bisiklet kullanıcılarının katılımının çok olması Önemli.
Bizler Trakya Üniversitesi Bisiklet Toplululuğu (TÜBİT) olarak panel'in Modaratörü(Prof. Dr. Sait ARDA,bu hoca zaten bizim topluluğumuzu biliyor) ile görüşüp Bisiklet Kullanımıyla ilgili bir sunuş hazırlıcaz.

M.Ergun GÖZET

Forum Demirbaşı
Tepki
688
Bisiklet
Fuji
Arkadaşlar; Trakya Bisiklet Gurubu olarak Temmuz ayında komşu Bulgaristan'a bisikletlerimizle bir dostluk ve iyiniyet gezisi tertiplemeye ne dersiniz?
Sayın Cahit Bey'le birlikte ve Edirne-Haskova Belediyelerinin sponsorluğuyla (eğer kabul ederlerse) bu geziyi gerçekleştirebileceğimizi umuyorum. Tüm Trakya Bisiklet Gurubu üyelerine hatta tüm Bisikletforum üyelerine açık olacak böyle bir gezinin oldukça ses getireceğini düşünüyorum.

Bu konuyla ilgili ilginç fikirlerinizi bu başlık altında toplayıp, geziyi olgunlaştırabiliriz. Eğer katılımcı sayısı yeterli düzeye ulaşırsa geziyle ilgili çalışmalara hemen başlayabiliriz.Mesajlarınızı bekliyorum...

• Beğen
Tepkiler: rahmankarataş

boreas

Forum Demirbaşı
Tepki
159
ergun abi pasoport varda vize yok ki bende... olsa gelirdim valla

M.Ergun GÖZET

Forum Demirbaşı
Tepki
688
Bisiklet
Fuji
Eğer belediyelerle anlaşabilirsek vizeleri toplu alabiliriz belki, bunun için çalışacağım Tayfur...

boreas

Forum Demirbaşı
Tepki
159
@M.Ergun GÖZET

kolay gelsin ergun abicim.