Edirne

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@M.Ergun GÖZET

Teşekkür ediyoruz.görüşmek umuduyla.

Scudo

c.turhan

Aktif Üye
Tepki
262
@candede

Hoş geldiniz arkadaşlar,
Uzaklardan gelen konuklarım nedeni ile sizlerle ilgilenemedim, umarım beni bağışlarsınız. Gitmeden görüşebilmek için hala bir umut besliyorum, umarım görüşürüz.

• Beğen
Tepkiler: candede

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@c.turhan

Umarım gçrüşme şansı buluruz

ceycey91

Üye
Tepki
1
sevgili arkadaşlarım ben edirneden ceyhun bu gece çağrı ve can abinin edirnede son gecelerinin olması beni biraz üzdü ve bu gece çağrı ve can abi ile bugün nereleri gezdikleri hakkında biraz konuştuktan sonra can abi ile biraz yürüyüş yaptık yürüyüş bittikten sonra çadırlarını kurup eşyalarını yerleştirdikleri gibi bizim büfede biraz bişeyler atıştırmaya başladılar bende onlarla biraz kaldıktan sonra iyigeceler diyerek o güzel insanlara veda ettim bu arada yarın sabah 7:20 istanbul treni ile edirneden istanbula doğru yola cıkacaklar şimdiden yolları hep açık olsun

boreas

Forum Demirbaşı
Tepki
159
iğne adaya gitmeyi çok istedim. ama inşallah birgün gideceğim. keşke resimler olsaydıda görseydik şimdi....

• Beğen
Tepkiler: c.turhan

felis911

Forum Bağımlısı
Tepki
859
askerliğimi Lüleburgaz'da yaptım oraları gezmeyi ben de isterdim 15 ayım geçti oralarda fotoğrafları görmek isterdim teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: c.turhan

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@ceycey91

Sevgili Ceyhun,meraba.sendeki içtenliği ve heyacanı anlatmaya kelime bulamıyorum.Kendini o kadar güzel yetiştirmişsin ki,o ne altyapı öyle.

Bu arada en kısa sürede derslerinden geri kalmamak kaydı ile söylemiş olduğun seyirleri yapmanı ve o güzel resimlerini bizlerle paylaşmanı diliyorum.Unutma orada bisiklet ailesinden birbirini tanımayan yüzlerce dostlarımız var...

Düşlerinin taze kalması dileği ile...

Hayata gülümse

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
İşte bu dünyada ki yakalanması gereken eşsiz fotoğraflardan biri:

Usulca süzülerek dökülen gazellerin arasında hülyaya dalıp düşler ülkesine yol almak.Sizler olayı birazdaha ilerletip o güzel gazeller arasında pedal cevirmişsiniz..yüreklerinize sağlık...

Düşlerinizin taze kalması dileği ile..

Hayata gülümse..

• Beğen
Tepkiler: rahmankarataş

c.turhan

Aktif Üye
Tepki
262
@candede

Teşekkürler. Sizin turun fotoğraf ve yazılarını bekliyoruz

@felis911

Sizleri çok beklettik sanırım ama değeceğini umuyorum.

Kendizi karar verin:(link)

Selamlar

• Beğen
Tepkiler: felis911

a-simetri

Daimi Üye
Tepki
168
gezinize ait paylasilmis ilk fotografinizda dokulen yapraklar uzerinde insanin yuvarlanasi geliyor. yapraklar o kadar canli! ve davetkar duruyor ki ancak bu duyguyu hissedebiliyorum. dogaya ait boyle karelerin icinde bir de bisiklet olunca fotograf daha anlamli oluyor. yanlis bilmiyorsam(biliyorsam duzeltin) igneada karadenizin turkiye'deki son bati ucu. daha batisinda turk yerlesim yeri yok sanirim. kendi adima konusmam gerekirse -esasinda sinirlari sevmememe ragmen- sinirlara yapilan gezileri seviyorum. "burada bitmemeli, daha ileriye gitmeliyim" duygusu veriyor bana. ve sanirim rahman arkadasimiz da hemen hemen ayni duygulari yasiyor olacak ki imza kismina guzel bir ingilizce yazi yazmis. rahman sanirim bu duygu karadeniz gezinizden sonra daha iyi oturdu. kendinizi göğe bir bulut gibi koyma somutluguna karadenizde daha iyi firsat bulmussunuzdur.

ve ergun abi, sen neden geziye gitmedin. yakin oldugun halde gitmemene uzuldum.

yaptiginiz bu guzel gezinin yazi ve fotograflarina simdi bakacagim. ellerinize ve ayaklariniza saglik. gorusmek dilegiyle.

M.Ergun GÖZET

Forum Demirbaşı
Tepki
688
Bisiklet
Fuji
Sevgili Çağrı; bu geziye katılmayı ben de çok isterdim ama açıkcası kendime güvenemedim. Biraz daha antrenman yaptıktan sonra bu gibi turlara katılabileceğimi düşünüyorum.
Seni ve Candede'yi özledik. Fotoğraflar ne oldu?
Sevgiler...

rahmankarataş

Forum Bağımlısı
Tepki
707
@Çağrı Tosyalı

Selam
öncelikle bu cümleleri bir araya gedirip yazdıgın icin teşekkürler
evet yazmış oldugum imza gibi bizim ülkemizin daha cok keşfedilmeyen yerleri
var ve bizler bana göre hala işin başındayız
ve kısacası öyle essizki rüya gibi bir anda başlayıp gidiyor

a-simetri

Daimi Üye
Tepki
168
@rahmankarataş

rica ederim, ozellikle uzun yol bisikletciligi ruhu cok farkli. yuklu bisiklet ve uzun yolcu birii gordugumde icimden gecebilecek duygulari aktardim sadece. ve kesinlikle isin basindayiz. bu konuda cok haklisin. ayrica bu geziler gercekten cok cabuk bitiyor. ne olacak bilemiyorum. :)

gorusmek uzere.

M.Ergun GÖZET

Forum Demirbaşı
Tepki
688
Bisiklet
Fuji
Edirne'li arkadaşlar; Meteorolojiye göre pazar günü hava 11-12 derece olacak ve yağış yok,sis var. Katılmak isteyen arkadaşlarla şöyle bir güzergâh izleyebiliriz;Migros'ta buluşup Tıp Fakültesi, Terminal üzerinden otoban çevre yoluyla Kapıkule ve dönüş...
Tur yaklaşık iki, ikibuçuk saat sürüyor. Katılmak isteyenler buraya cevap yazsınlar...

boreas

Forum Demirbaşı
Tepki
159
pazar ben geliyorum... migrosta kaçta buluşalım?
yarında kırklareliye gidiyorum. tabi tek başıma olacağım. görüşmek üzere...