ebay öneri

Tepki
18
slm şuan kullandığım xcm maşa ağır olduğu için sattım ebaydan hafif mtb rijit maşa almak istiyorum bunu beğendim (link)
paypal kredi kartıyla eşleştirdim buy it now dediğim zaman para yatıyormu acaba ? teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Emirhan Kılıç
Scudo

Emirhan Kılıç

Daimi Üye
Tepki
128
İsim
Emirhan KILIÇ
Bisiklet
Diğer
konu içinde konu acmak gıbı olucak k.bakmayın :-\ butun işlemler tamamlandıgında, ürün kaç gün sonra elinizde olucak?(kargo suresi)Şimdiden teşekkürler :)

Levent Kırça

Forum Bağımlısı
Tepki
338
Bisiklet
Salcano
Paypal'ın çalışma sistemi ya herhangi bir şekilde paypal hesabınıza para aktarırsınız direk o hesaptan çekerler, ya da paypal balance'ınızda para yoksa yani birşey yatırmadıysanız oraya paypala tanımladığınız kredi kartından çekerler.

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
buy it now : Şimdi satın al demek oluyor.Google çeviriciyi kullandım.:)
İlk önce siteye üye olman gerekiyor..Uygun fiyata burada bulamadın mı?
Kişisel olarak yurt dışlını pek tasvip etmiyorum.Şimdiden hayırlı olsun.

Tepki
18
Deltada ve yeşil bisiklette fiyatlar baya pahalı geldi bu yüzden yurtdışından alışverişi düşünüyorum. Fiyatlarıda bir sorun çıkmassa baya uygun geldi malzemede kaliteli şaftborusuyla 647gram ortalama bu maşa için bu fiyat güzel bence inş bi sorun çıkmaz . :)

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
geçmiş olsun, hi-ten paslanma yapabilir.

ben bir arkadaşıma mosso aldım beyazından 640gr geldi ve gayet sağlamlar ;)

serdar canıbeyaz

Forum Bağımlısı
Tepki
469
Bisiklet
Cube
çekınmene gerek yok.........
ödeme yapıldı ebay'a üye oldugun mail adresini kontrol et..
mailler gelmiş olucaktır.bilgilendirme adına karşı taraf ödeme için tskler kargonuz gonderiliyor diye mail atmıs olması gerek...
bak sag tarafta biryüzde oranı var %99.5 bu oran satıcının güvenirliliğini belli eden bir orandır. gayet acıklayacıdır eger al parayı gonderme olsaydı o oran cok daha dusuk olur ve kolay kolay kımse guvenıp malını almazdı.

serdar canıbeyaz

Forum Bağımlısı
Tepki
469
Bisiklet
Cube
benim orada sabit uzakdogudan 4 avrupadan 3 abd den 6 satıcım var hiç sorunsuz alısveriş yaptım.. sorun bu ülkede bizim gümrüklerde oluyor ürün gelse bile günlerce bekleyebiliyor.:D

bazı ürünlerde fiyatlar çok makul
kimisinde pahalı ama daha ucuz oranı fazlasıyla yüksek
aksini iddia edenlere türkiyeyle kıyaslama linkleri gönderebilirim :D

Tepki
18
Evet fiyat konusunda çok uygun çoğu parça. Birde bu maşayı 57tl ye aldım mossolar 80tl ortalama bu maşaya güzel bir sticker bulup üstüne vernikle güzel olabilir :D