EBay Alışveriş

hangokce

Üye
Tepki
1
Bisiklet
Bianchi
Merhabalar,
(link)
yukarıdaki linktki takımı beğendim ve almak istiyorum. daha önce bu siteden alışveriş yapmış olan arkadaşlara bir sorum var;
-40+5,5 $ ödedikten sonra ürünün gönderimini yapmakta mıdırlar?
- ürünün elime ulaşma süresi tahmini olarak ne kadar sürüyor?
- Ürün güzel midir? :)

Scudo

Semih_ÇELİK

Forum Bağımlısı
Tepki
346
bu soruların internet de ve forumda milyonlarca cevabı var. evet orada yazan ücretler dışında herhangi bir ücret ödemiyosunuz gönderimi yapılıyor en erken 15 en geç 35 günde elinize ulaşır. çin malı formalar fiyatına göre güzel ama ben uzun süredir kullanıyorum artık biraz soğudum konforlu ve kaliteli gelmiyor. ama neredeyse tüm bisikletçiler bu formayı kullanıyor. son olarak da kırmızı renk çok erken magenta ya dönüşür 3 5 defa güneşde uzun süre kullandığınızda. açık renk yada farklı renk almanız daha uzun ömürlü olur.

hangokce

Üye
Tepki
1
Bisiklet
Bianchi
@semih çelik

internette genelde olumlu cevaplar var ama geçen gittigidiyor dana yaptığım alışverişte istediğimden bambaşka bir ürün ve oldukça geçikmeli gelmişti, olan benim kargo parama oldu, bu şimdi taa nereden gelecek ona güvenemedim ve tedirgin oldum açıkcası.
kırmızı siyah seçmem bisiklet rengime uymasından dolayıydı ama tavsiyeni dikkate alıp biraz daha bakacağım, teşekkürler

Bülent Gökmen

Forum Demirbaşı
Tepki
148
Bisiklet
Cannondale
Daha önceden cannondale forma ve short almıştım ve çokta memnundum fakat artık aynı kalitede malesef bulamıyorum. Sizin paylaştığınız ürün fiyatına sadece burada taytı veriyorlar ki fiyat çok güzel. Ürün sahibi feedback açısından da sağlam. İstediğim markanın modelini bulamazsam sizin linkini paylaştığınız modelide alabilirim. Ancak kırmızı çok çabuk soluyor. Beyaz yahut gri tonlar olsaymış çok iyi olacaktı.

Bulduğunuz diğer modelleride paylaşırsanız bizim içinde faydalı olacaktır.

Tepki
0
Bisiklet
Bianchi
site ve satıcıları çok sağlam.ben bir keresinde aldığım malzeme dışında birşeyle karşılaştım napacağım derken 2 gün sonra doğrusu geldi diğeride bende kaldı yazışmalar sonucu hatadan dolayı bana hediye ettiler.sana tek tavsiyem alırken free shepping olanı seç 2 haftada geliyor ve nakliye paran cebinde kalıyor.ben genelde öyle yapıyorum:)

Osman Selman

Forum Demirbaşı
Tepki
405
ben sticker aldım kendime, satıcın %99 feedback almış. ürünün gelir ama çin kargosunun yavaş olduğunu duydum..

benim ki 2 hafta bile sürmedi.

mustafa şan

Daimi Üye
Tepki
57
Bisiklet
Sedona
bu takımdan daha güzel ve kargo bedava olan varsa hemen söyleyin yoksa bunu alacağım :D

BF Okuru

Üye
Tepki
2
ne aldiysam hep geldi hic sorun olmadi ozellikle cinli saticilar cok iyi islerini iyi yapiyorlar

observer

Forum Bağımlısı
Tepki
581
Bisiklet
Salcano
(link) aracı olan arkada ödeyecek sonra kapıma kargocu gelip benden ücret istemesin.)
(link)
(link)
arkadaşlar benim verdiğim adrese bu ürünleri alabilecek var mı acaba?
kargo dahil fiyatları toplam : 8,76 dolar yani (1,80 oranla) 15,786 tl.aracı olacak arkadaşa 18 tl ödemeye hazırım.var mı bana yardımcı olabilecek?

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
797
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
@emircan Başbuğ06

O linkteki kadro çantası açık arttırma o fiyata imkansız bulmanız.

observer

Forum Bağımlısı
Tepki
581
Bisiklet
Salcano
teşekkürler farketmemiştim o zaman şöyle yapalım.
(link)
(link)
bu iki ürün toplam 6,25 dolar yani 11,25 tl.
bu ürünleri satın alıp(adres bilgilerine benimkini vercek ki ürün bana gelsin :D ) bana yollayacak kişiye 14 tl paypal yollayabilirim.

Semih_ÇELİK

Forum Bağımlısı
Tepki
346
ebay hiç bi zaman kurdan fiyat almaz doları direk 2 liradan sterlini 3 liradan geçiriyor küsüratı cebe atıyor :)

observer

Forum Bağımlısı
Tepki
581
Bisiklet
Salcano
@semih çelik

o zaman şöyle yapsam diğelim paypalımda 20 dolar var o 20 doları aldım babamın banka hesabına attım.
sonra ebay e girdim 20 dolarlık babamın kartıyla alışveriş yaptım galiba bu adamlar şimdi tl cinsinden para yı alıp ( yani 2 orandan 40 tl ) kullanmazlar direk dolar cinsinden olan paradaki 20 doları alırlar demi :D

hangokce

Üye
Tepki
1
Bisiklet
Bianchi
kendimi deneme amaçlı bir formaya teklif verdim teklif bende kaldı. sonra araştırırken daha uygun formalar olduğunu gördüm, bir de kırmızı renge söylenenler dikkatimi çekti vazgeçtim. şimdi ben bu formayı satın almak zorunda mıyım :)