Satıldı Easton EC90 SlX3 Carbon Gidon 44 cm

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında CevdetBilge tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. CevdetBilge

CevdetBilge Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Selam elimde fazlalık olan orjinal poşetinde sıfır hiç kullanılmamış EASTON EC90 slx3 carbon gidonumu satıyorum c-c 44 cm yaklaşık 195 gr civarındadır.

Fiyat:300 TL kargo alıcıya aittir. Yenisini almaya kalktığınızda 200 euro civarında olduğunu göreceksiniz tekliflerinizi buna göre yaparsanız sevinirim herkese iyi forumlar dilerim

Herkese iyi forumlar İlan Günceldir fiyat konusunda özelden mesaj atabilirsiniz

İlan günceldir fiyatta yardımıcı olacağım

Ekli Dosyalar:

CevdetBilge

CevdetBilge Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Colnago
    Seviye:
    Gidon satılmıştır iyi günlerde kullansınlar foruma teşekkür ederim

İlginizi Çekebilir

CMUYucGVEAAxM1a.jpg
Merhaba kolay gelsin arkadaşlar. Benim 1.80 boyum var 98 kiloya kadar çıkmıştım 2-3 ay sonra 80 kiloya kadar düştüm ama havaların kötü olması nedeniyle bisikleti bi müddet ara vermek zorunda...
cute-sleeping-minions-1920x1080.png
Yatağınıza uzandığınızda uykuya dalmanız uzun mu sürüyor? 4-7-8 nefes tekniğini size 60 saniye içinde uykuya dalmayı vaad ediyor. Etkileyici değil mi? Bu teknik Harward'da eğitim görmüş Dr. Andrew...
upload_2017-2-6_15-29-19.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.