Düzce

Scudo
Tepki
0
İsim
Enes Yücel Kara
Bisiklet
Salcano
Hocam hayırlı günler ben de düzcedeyim. Müsait bi vakit ben de sizlerle tanışmayı çok isterim.

Dedekorkut

Üye
Tepki
24
İsim
Galip D.
Bisiklet
Ümit
Bu ortamı görünce Düzceyi ilk sıraya yazdım tercihlerde inşallah çıkar :)

Koray_Heybelide

Daimi Üye
Tepki
187
İsim
Koray TOK
Başlangıç
2011—12
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Duzcelilere ve ozellikle varsa buralarda adige-apsuvalara marmaristen selam olsun.Abziyarizi haybabayt;)

Dedekorkut

Üye
Tepki
24
İsim
Galip D.
Bisiklet
Ümit
Çilimli ilçesinde oturan veya oraları iyi bilen biri benimle Özel mesajdan irtibata geçebilir mi

Nart Erkan

Üye
Tepki
0
İsim
nart
Bisiklet
Salcano
düzcede adamlar ehliyetleri kasapdan aldığı için annem sadece 2 mahalle arasında gezmeme izin veriyo bu yüzden yollara gezemiyorum alanım bu kadar küçük olduğu için çok üzülüyorum

Dedekorkut

Üye
Tepki
24
İsim
Galip D.
Bisiklet
Ümit
@Nart Erkan insanların yolda olmadığı saatler mesela sabah 5 o zaman belki izin verir :)

kuzeymavi

Üye
Tepki
2
Düzce'deki dostlara selamlar olsun. Düzce de bisiklet kiralayabileceğimiz yerler hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

dncseda

Üye
Tepki
2
İsim
seda dinç
Bisiklet
b'Twin
@çağlar aslan
merabalar çağlarcım o pedalşörlerden biride benim bildiğin gibi.buraya ifşa için geldim diyemem ama bana 100 mt kullanmaya bile vermedin bisikletini şimdi burda tur arkadaşı arıyosun oylemi.işşallah kimse senle tura katılmaz.gerçi katılsalar bile seni bırakıp giderler bu kondisyonla.hadi bb :krnz:

• Beğen
Tepkiler: selimakt

selimakt

Üye
Tepki
3
İsim
Selim Aktürk
Bisiklet
Cannondale
Selam Düzce Merkez bende :) Beraber bir tur vesaiyre yapabiliriz haftasonları ben gelebilirim... :)

Poyraz081

Üye
Tepki
6
İsim
Onur
Bisiklet
Kron
Merhaba bende düzcedenim tur varsa bende gelebilirim daha önce turlara çıkmıştık arkadaşlarla Akçakoca planımda var bnimde fakat yaz Zaman'ı gidip kalmayı planlıyorum.

AnsLevent

Üye
Tepki
12
İsim
Levent
Bisiklet
Mosso
Arkadaşlar ben de Düzce'deyim. Bu yaz tek başıma sürdüğüm için pek zevkli gelmedi. Düzce ve çevresinde pedallıyorum. Beraber turlarız diyen arkadaşlarla tanışmak isterim. (Mosso Wildfire 3.29 hd)

AnsLevent

Üye
Tepki
12
İsim
Levent
Bisiklet
Mosso
@ktumimarnuman İnan çok iyi olur hocam yaza mı Düzce'ye geliyorsunuz? Şehir kısmında Trabzon yazıyor onun için soruyorum.

Poyraz081

Üye
Tepki
6
İsim
Onur
Bisiklet
Kron
Beyler turlamak isteyenlerle haftasonu atabiliriz bu cumartesi :) bi aydınpınar şelalesi yapalım veya gölyaka parkı.

• Beğen
Tepkiler: Ersz45

AnsLevent

Üye
Tepki
12
İsim
Levent
Bisiklet
Mosso
@Poyraz081 Bu cumartesi ben gelemem. Belki havalar biraz düzeldiğinde yapabiliriz.

• Beğen
Tepkiler: Ersz45

Poyraz081

Üye
Tepki
6
İsim
Onur
Bisiklet
Kron
Bu cumartesi güneşli gösterdiği için dedim yoksa kotu havalarda bende çıkmamayı düşünüyorum :)

AnsLevent

Üye
Tepki
12
İsim
Levent
Bisiklet
Mosso
@Poyraz081 Hocam keşke gelebilsem ama uzun zamandır görüşemediğim arkadaşa sözüm var. Başka zamana inşallah.