Düz Maşa Kullanıcıları Kulübü

Scudo

V3DAT

Forum Demirbaşı
Tepki
710
İsim
Vedat
Bisiklet
Corratec
Üzülerek açıklıyorum daha fazla vicdan azabı çekemem :(
http://img.haberler.com/haber/607/milli-egitim-bakani-nabi-avci-bisiklet-dagiti-7327607_x_o.jpg
Bu aralar sadece iş yerinde kullabildiğim tek alet bunlar ve düz maşa bildiğin eziyet bi an önce rak şoklu bisikletime kavuşmak istiyorum..

Enes Dökmen

Forum Bağımlısı
Tepki
770
İsim
enes dökmen
Bisiklet
Mosso
süspansiyon = güç kaybı
bu tabiki kullandığınız bisiklet türüne bağlı suspansiyonsuz mtb eziyet olur. süspansiyonlu yol bisikletide aptallık olur

hogutmen

Forum Bağımlısı
Tepki
907
Bisiklet
Salcano
@Fırat Y.
@Fırat Y. Aynen katılıyorum. Beğenilmeyen/populer olmayan konular bir sure sonra zaten forumun dibini boylar. Bkz sosis iç lastik konum.

@V3DAT sağlık bakanlığının dağıttığı bisikletler galiba. Bu tarz harcamaları doğru bulmuyorum. Bisikletten otv kdv gibi vergiler kalksa daha doğru bir tercih olurdu.

• Beğen
Tepkiler: V3DAT ve Fırat Y.

V3DAT

Forum Demirbaşı
Tepki
710
İsim
Vedat
Bisiklet
Corratec
@hogutmen
Aynen sağlık bakanlığının işyerine vermiş olduğu bisikletler..

hogutmen

Forum Bağımlısı
Tepki
907
Bisiklet
Salcano
@V3DAT bu bisikletlerle gonul istemez ama iyi kaza yapılır. Kaza yapılmazsa bodrumlarda sığınaklarda çürür. Önce bisiklet yolu yap. Trafik eğitimi ver. Sonra gerisi zaten gelir.

V3DAT

Forum Demirbaşı
Tepki
710
İsim
Vedat
Bisiklet
Corratec
@hogutmen
malesef dediğiniz gibi bisiklet alımına teşfik edilse halkımız indirim yapılsa insanlar seve seve biner e tabi bide yol lazım ama yollar benim için değil dağlar dururken en azından trafik derdim olmuyor en fazla düşerim bi yerimi kırarım keyf benim :D

• Beğen
Tepkiler: hogutmen

hogutmen

Forum Bağımlısı
Tepki
907
Bisiklet
Salcano
@V3DAT hocam azıcık makro mikro iktisat bence üniversitelerde Türkçe ve inkılap tarihi yerine okutulmalı. Bir mal veya hizmet içi bedel ödemeyen, katılım payı vermeyen o malın kıymetini bilemez. Nasıl olsa bedava. Eeee bizim millet te bedavayı sever. Bisiklet formaları dağıtılmış eymirde elimize geçmedi. Millet kapışmış. Sen o formayı ver 10 tlye. Zaten ihtiyacı olmayan almaz. Alanların bir kısmı ya köyüne götürür ya dolaba atar. Oradan da naylon bu derler. Oradan çöpe. Neyse uzun hikaye.

• Beğen
Tepkiler: V3DAT

V3DAT

Forum Demirbaşı
Tepki
710
İsim
Vedat
Bisiklet
Corratec
@hogutmen aynen hocam toz bezi yaparlar ha bu arada dağıtım yaparken kime nasıl haber veriyorlar hiç anlamış değilim :)

• Beğen

hogutmen

Forum Bağımlısı
Tepki
907
Bisiklet
Salcano
@V3DAT hocam fatih projesi kitapları beğenilmiyor ve kullanılmıyormuş. Donem başlarında ver ailelere 500 tl odenek. Cambridge mi collins mi Allah ne verdiyse okusun millet. Okutulmayan kitabın ihalesinden geçtim. Kesilen ağaca dökülen mürekkebe yazık.

• Beğen
Tepkiler: ÇAMKOMLU ve V3DAT

V3DAT

Forum Demirbaşı
Tepki
710
İsim
Vedat
Bisiklet
Corratec
Çok yanlışımız çok eksiğimiz var düzeltilmesi temennisiyle yaşıyoruz..

• Beğen

ÇAMKOMLU

Daimi Üye
Tepki
431
İsim
HASAN
Bisiklet
Diğer
"Mangal Maşa Sevenler ve Kullananlar vede Yaşatanlar" en kalabalıktır. Rakipsizdir.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Konuyu canlandıralım :D Ben de tur bisikleti kullanıcısı olarak buradayım. Turcular da katılmaya başlasın bu gruba :)

İhsnn_zyvl

Forum Demirbaşı
Tepki
207
İsim
İhsan
Bisiklet
Salcano
@enes dökmen Neden profil fotoğrafın fsrklı grubumuzun kurucusu olarak yakıştıramadım

Enes Dökmen

Forum Bağımlısı
Tepki
770
İsim
enes dökmen
Bisiklet
Mosso
(link) internette arayın çıkarız.

Enes Dökmen

Forum Bağımlısı
Tepki
770
İsim
enes dökmen
Bisiklet
Mosso
grubumuzun logosunu üşenmedim çizdim.
20151213_093610.jpg

Tepki
18
Bisiklet
Salcano
Ghost Cross 1300 bisikletim de Suntour SF10-NEX LO 63mm kilitlemeli maşa kullanıyorum. Amortisörü hiç kullanamıyorum. Bisikletime uygun düz maşa tavsiyeniz ne olur arkadaşlar? Bütçem 400,00 TL kadar.
IMG_20160106_224402.jpg

Dosyalar