Duyuru cıkmak

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

izumi

Üye
Tepki
32
Sayın Administrator ve Moderatorlere sormak istiyorum ;

Gecen gun ben de Pedala Mola baslıklı bir yazı yazdım forumdan kaldırılacagı söylendi...

Bir arkadasımın daha 29 Nisan Pazar gunu Caglayan'da olunması icin bu forumdan seslenmesi ,neden siyaset kapsamına giriyor anlamak istiyorum.

Burda nelerin tartışılabileceğini sanırım hepimiz biliyoruz ve eminim herkes benzer kuralları olan baska forumlara da uyedir.

Bu konuda Hasan Hakan Koc ile aynı fikirdeyim,bu sadece bir sesleniştir,sesleniş uzerinden tartışma açmak siyasete girer diye düşünüyorum...

Duyuruların ancak ve ancak taraflarınızdan yapılması kararı gelinmesi gereken nokta mıdır?Oyleyse neden Forum Cafe,guncel haberler vs gibi bolumleriniz var ????

23 Nisan'ı vs kutluyoruz forumda degil mi ??

Son olarak,
Bisiklete binme cagrısı yaptıgımız gibi ben binmeme cagrısı yaptım
'pazar gunu yagmur yagacak ,bisiklete binmeyelim de diyebiliyoruz cunku ...

Lütfen Forumumuzu sıkı formlar icine sokmayın

Pinar

Scudo

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
Merhaba Pınar Hanım,

Yakın bir zamanda başka konunun gidişatının saptırılmasına istinaden Tuğrul'un yazmış olduğu bu mesajın,

@Tuğrul

sorularınızın bir çoğuna yanıt olacağı kanaatindeyim. İyi akşamlar.

• Beğen
Tepkiler: nuriaktürk

jerry_f

Daimi Üye
Tepki
79
pınar hanıma katılıyorum maalesef...yani tam olarak bi ölçü yok bu işte...şööleeki..içerik olarak buna benzer diyebiliceigm şöyle bi başlık war forumda...
(link) bu başlıgın kilitlenmesine ihtiyac duyulmamış henüs???? mutlaka kurallar olcaak...ama ben bu filmi görmüştüm diyip,gerisi gelmeden kapatmak biras önyargılı oluyo sankim...(ama cewabınız zaten belli:(tecrübe......
sööllenebilicek pek bişiy yok...sadece bu foruma olan sempatimi yitirmeye başlıyorum bu kilitlemeler yüzünden....

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.