Düşüncelerinizi bekliyorum

Tepki
13
İsim
Mehmet
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
arkadaşlar elimdeki bisikleti satıp bir salcano xrs 030 kadrosu almayı düşünüyorum kendi zevkime göre düzenlemeyi daha uygun gördüm hem fiyat hem görüntü olarak benim için daha iyi olacağını düşünüyorum yalnız bazı parçaları daha araştırmadım bildiğiniz güzel parçalar varsa yoruma yazarsanız sevinirim fiyat olarak maks. 1700 lira bütçem var

kadro : salcano xrs 030

Vites set : shimano tiagra 2x10

sele : sele italia

gidon : xrs 030 un orjinal ritchey gidonunu düşünüyorum

janta daha bakamadım 250 lira civarında bir bütçe ayarladım

düşünceleriniz nedir yorumlarınızı bekliyorum iyi forumlar...

• Beğen
Tepkiler: FelixTheCat
Scudo

Sarper Tuncer

Forum Demirbaşı
Tepki
391
İsim
Sarper
Bisiklet
Mosso
Kardeşim bence sen ikinci elden bir xrs 030bulmaya çalış çünkü bak saydığın özellikler zaten xrs nin kendinde olan parçalar. 250tl lik zaten çok güzel bir jantı var xrs nin. Ayrıca kendi keyfince toplamaya kalkınca o para xrs fiyatını çok aşacaktır. Benim fikrimce sen, ikinci elden temiz bir xrs bul kardeşim çok daha karlı olucak senin için.

• Beğen
Tepkiler: FelixTheCat
Tepki
13
İsim
Mehmet
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
dostum onları araştırdım ama 1600 lira civarında 2. eller hep benim toplicağım bisiklet 1750 civarı çıkıyor bir tane kadro buldum vites seti ile birlikte 1200 civarı bir fiyata geliyor geri kalanlarla en fazla 1700 ü bulur değişen bir şey olmaz diye düşünüyorum ayrıca sıfır olarak elime geçicek parçalar 2. el almayı düşünmüyorum :)

Sarper Tuncer

Forum Demirbaşı
Tepki
391
İsim
Sarper
Bisiklet
Mosso
250liraya alabileceğin bir jant seti değil ama bak shimano r501jant setini biraz araştır istersen. Yurt dıçında 250civarı buluraun kargoyla ama vergi yüklenebilir ona birde Türkiyede 350tl civarı bir jant var. Ben temiz bulursan diye söylemiştim dostum ayrıca fikrimi söyledim :) karar senindir ve her şekilde güzel bir biaiklettir.

Chucky-1

Daimi Üye
Tepki
54
Bisiklet
Diğer
Bende katlıyorum kardeşim bana sorarsanda hiç uğraşma. Bir diş zincir fazlaya da eksik gelir, göbeği 2 milim sağa monte edersin Allah korusun başına iş gelebilir kimseyi suçlayamazsında. En temizi sana sram apex yakışır. Hiç acelesi yok 1 ,1.5 ay daha biriktir ya da borç alırsın 2013 sıfır model 030 apex i bayiden peşin aırsan 2100 yaparlar tiagrayıda 1800 yaparlar. Bayiden peşin aldınmı çok iyi indirim oluyor bende bu konuda araştırmadayım zaten. Altındaki bisiklet sorada olsa olur. Yani 1750 ye carraro ya da salcno soralı set al gıcır gıcır fabrikada montesi olsun bayide düzeltsin ücretsiz bakım hakkına var 2 tane. Oh mis hiç uğraşma

Tepki
13
İsim
Mehmet
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
aslında düşündüm dediğinizde mantıklı geldi

Tepki
59
Bisiklet
Claud Butler
Yk bisiklette xrs 030 lar 1790 lira lastikleride güzel hem sıfır olacak hemde pazarlık yapıp bıraz daha dusurebilirsin.

• Beğen
Tepkiler: Ömer KARAN