Durusu Gölü Gezisi

sarıyerlibisikletçi

Forum Demirbaşı
Tepki
142
İsim
Cengiz
Bisiklet
Diğer
!...20 mayis pazar gÜnÜ kesİn olarak durusu gÖlÜ'ne gİdİyoruz gelmek İsteyen olursa konu Üzerİnde haberleŞebİlİrİz...!

Scudo

Can Vural

Aktif Üye
Tepki
24
Büyükçekmece'de oturuyorum ben. Gelmek isterim. Fakat rota belli mi? Nerden katılabilirim size?

sarıyerlibisikletçi

Forum Demirbaşı
Tepki
142
İsim
Cengiz
Bisiklet
Diğer
Şu anda hangi güzergahtan gidiceğimiz tam belli değil ya uzun yolu kullanarak gidersek İstasyon mahallesi civarında ya da Yassıören civarında buluşabiliriz.Ancak kısa yolu kullanarak gidersek Boyalık Mahallesin'de ya da Tayakadın civarında buluşabiliriz. Rota kesinleşince paylaşıcam burda zaten

sarıyerlibisikletçi

Forum Demirbaşı
Tepki
142
İsim
Cengiz
Bisiklet
Diğer
1-sarıyerlibisikletçi
2-fatihaydın
3-hamibektas (Kesin değil)
4-Can Vural (Kesin değil)

Tepki
15
1-sarıyerlibisikletçi
2-fatihaydın
3-hamibektas (Kesin değil)
4-Can Vural (Kesin değil)
5-tanay tekin

sarıyerlibisikletçi

Forum Demirbaşı
Tepki
142
İsim
Cengiz
Bisiklet
Diğer
@tanay tekin

Vay :D Peki sen bize nerden katılıcan Kağıthane'dengirip Kemerburgaz'da mı buluşucaz yoksa Bahçeköy'e mi geliceksin ?

sarıyerlibisikletçi

Forum Demirbaşı
Tepki
142
İsim
Cengiz
Bisiklet
Diğer
Pazar gÜnÜ yapilacak olan durusu gezİsİ hava koŞullari nedenİyle İptal olmuŞtur.yenİ tarİh kararlaŞtirilinca buradan sİzlerle paylaŞilacaktir.

Soner Kanar

Daimi Üye
Tepki
116
Bisiklet
Merida
Ben Küçükçekmeceden Durusuya geçen hafta gittim....Küçükçekmece-Altınşehir-Bahçeşehir-Hadımköy-Dursunköy-Baklalı-Germe-Terkos(Durusu)Karaburun istikametini seçtim..Dönüşte Hadımköy Beylikdüzü istikametinden döndüm..125 km tuttu.......Yeşillik çok güzel bölgeler.....Şimdiden başarılar.......

Soner Kanar

Daimi Üye
Tepki
116
Bisiklet
Merida
Ben Küçükçekmeceden Durusuya geçen hafta gittim....Küçükçekmece-Altınşehir-Bahçeşehir-Hadımköy-Dursunköy-Baklalı-Germe-Terkos(Durusu)Karaburun istikametini seçtim..Dönüşte Hadımköy Beylikdüzü istikametinden döndüm..125 km tuttu.......Yeşillik çok güzel bölgeler.....Şimdiden başarılar.......

• Beğen
Tepkiler: receptimur

Soner Kanar

Daimi Üye
Tepki
116
Bisiklet
Merida
Hava şartları müsade etmeyecek anlaşılan...........Recep bey bende bu seyahate Beylikdüzü üzerinden katılmak isterim ama arkadaşlarla ancak Durusuda buluşabiliriz:))

sarıyerlibisikletçi

Forum Demirbaşı
Tepki
142
İsim
Cengiz
Bisiklet
Diğer
Hava Durumu 6 Haziran'a kadar yağışlı diye duyum aldım kesin tarih henüz belli değil oturup konuşamadık bir türlü