Duracell Bisiklet Aydınlatmaları

sabitkamera

Daimi Üye
Tepki
644
İsim
Andaç Işık
Bisiklet
Diğer
Merhaba, kendime yeni bir ışık almak istiyorum. Gezerken Duracell'in de bu işe el attığını gördüm. (link) veya Duracell'in herhangi bir bisiklet aydınlatmasını kullanan var mı?
Ürünle ilgili edindiğim bilgiler:
-Su geçirmez.
-3 Led'li.
-41 saat çalışma süresi.
-2 fonksiyonlu. (Güçlü ve yanıp-sönen)
BIK-F01WDU_pckg.png

Scudo

sabitkamera

Daimi Üye
Tepki
644
İsim
Andaç Işık
Bisiklet
Diğer
@mustafa genç

@mustafa genç 'in sorusuna özel mesajla cevap verdim ancak kendisi "konuya yazın" dediği için yazıyorum. Konuyla ne alakası olduğuna anlam veremememe rağmen.

Evet, profil resmimdeki sigara.

Düzenleme: İmla

Dağhan

Aktif Üye
Tepki
213
Bisiklet
Tern
dostum arkadaşımız yadırgadığından olsa gerek sormuş,burası bir bisiklet forumu ve bisiklet sağlıklı bir yaşam ve spor aracıdır,bu yüzden bu sigarı ile koyduğun resim biraz yakışıksız durmuş.zaten bildiğim bu tür avatar resimleride kurallara aykırı

sabitkamera

Daimi Üye
Tepki
644
İsim
Andaç Işık
Bisiklet
Diğer
@Dağhan

Bisiklet hakkında sizin düşünceniz bu ☺ Ben kullanım sözleşmesinde böyle bir şey görmedim. Ancak bir yönetici kurallar dahilinde uyarırsa değiştiririm tabii. Arkadaşımız sordu. Ben özel mesajla yanıtladım. "Burdan değil konuda cevap yazın" demesine anlam veremedim sadece.

• Beğen
Tepkiler: mersault

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.276
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Benim avatar resmimde de sigara var ama cepte olduğu için siz görmüyorsunuz.
Burası doktorlar sitesi değil ki. İsteyen istediği gibi yaşar.
Şekilci olmayalım bu kadar. Zinedine Zidan da günde 3 paket sigara içiyordu. Ve içen bir çok sporcu var. Faydalı mı, hayır değil. Faydalı olsa zaten bu kadar tüketilmezdi.

Neyse asıl konumuza dönelim. Deneyim sahibi olduğum kadarıyla duracell tüketiciye en iyisini sunmayı misyon edinmiş bir marka. Duracell marka bir feneri hem su altında, hem de normal su üstünde yıllarca kullandım. Enerji tüketimi çok düşüktü ve aydınlatma mükemmeldi.
Linkteki ürünün fiyatı da gayet ekonomik, bizim yurtdışından getirterek, bisikletçilerden alarak, iyi paralar ödediğimiz ürünlere kıyasla...

Bence alıp denemeye değer. Duracell marka güvenilirliği anlamında dünyada üst sıralarda bir marka. Kötü bir ürün yapıp kendilerini rezil edeceklerini hiç sanmıyorum.

verdim siparişi.

Tahir Keskin

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
İsim
Tahir Keskin
Bisiklet
Kron
@Kuzey Ege
Sipariş verdi iseniz bize beklemek düşer. :) Yorumlarınızı yazar mısınız ürün gelince.?

• Beğen
Tepkiler: Kuzey Ege

barhan

Daimi Üye
Tepki
626
Bisiklet
Diğer
@Kuzey Ege. Bu sitenin doktor sitesi olması gerekmez, topluma örnek olmak gerekir. Fatih Terim de sigara içiyordu ama topluma kötü örnek olmamak için bırakmak zorunda kaldı. Cebinizde görünmeyen sigara ya da zidane sorun değil, bunun yaşam tarzınız ile ilgisi yok. Bir çok batılı spor forumuna üyeyim bırakın sigaralı fotografı, sigara kelimesi bile TABU kabul ediliyor.

Uğur S.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.818
Bisiklet
Bianchi
@baranozhan

Bu nasıl bir mahalle baskısıdır arkadaş. Kimin nasıl yaşadığından kime ne? Kim ne karışır?

Bırakın bunları efendim. Konuya odaklanın.
Duracell bisiklet aydınlatmaları hakkında bilginiz var mı yok mu? Varsa yazın, fikir edinelim. Yoksa susun lüfen. Bilgisi olanlar da konudan sıkılıp kaçmasınlar...

• Beğen
Tepkiler: sabitkamera

Dağhan

Aktif Üye
Tepki
213
Bisiklet
Tern
neyse kimseye bişey dediğimiz yok zaten sadece masumca kişi düşüncesini söyleyemezmi burda ?herkes istediğini yapar,konu başka yere gitti.
evet konuya gelirsek bende almayı düşünüyorum sonuçta markası duracell,acaba kullanan varmı kullanıcı yorumları nedir?

Tepki
41
Bisiklet
Salcano
@baranozhan
ne demek Baran bey ben tesekkur ederim keske her konuda her olayda batidan ornek vermeseniz bati ulkelerinde uzun sure bulundum ama her olayda da bati oyle soyle boyle diye atlamadim malesef sizin gibi atlayanlar oldukça cahil kalacağim

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.877
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Duracell markasi guvenilirdir. Deneyen olursa yorumlarini ve elestirisini gormek isteriz :)

Bu arada forum kurallarinda fotoya dair bir kisitlama yok. Ama herkes nasil isterse oyle yasar seklinde istenilende konmamali. Bu oto disiplindir sonucta bence...
Yoksa birisi nudist tir ciplak fotosunu koymaya kalkar, oteki alkole meyillidir rakıyı fondip yaparken koyar vb.
Ama oyunlardan alintida olsa silah grafikleri, dinsel tema iceren yazi veya gorseller vb. koyanlarda var kimse birsey dememis...
Birbirimize hakaret edecegimize "spor - saglik ile ozdeslesen bir forumda bu tip ogeler olmasa daha iyi" telkini verilebilir.
Eger sorun varsa yonetim mudahale veya kural ilani yapmadikca sorun olarak yorumlanamaz maalesef...

bzc

Üye
Tepki
29
Bisiklet
Diğer
Şekil olarak baya güzelmiş aydınlatma bulursam bende alabilirim.

Herkesin hayatına kimse garışamaz. Ben de sigara içiyordum bıraktım, ama arkadaş öyle fotoğraf koydu diye canım çekmedi veya yanlış düşünmedim. Ne kadar çok çevreci bir toplum olmuşuz(!). Ülkemizde birçok nükleer atık varken, yere düşünmeden çöp atan bir milletken birinin "sigara"lı avatarına yüklenmek çok saçma. ( Şahıs üzerine yorum yapmadım genel konuştum.)

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.276
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
ben konu da kapandı sanıyordum, bak hala açıkmış :)

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.877
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Niye kapansin? Daha alan olursa Duracell bisiklet aydinlatmalarinin incelemesini okuyacagiz buradan :)

• Beğen
Tepkiler: bzc ve sabitkamera