Dünyayı dolaşıyorum acelem yok ;-)

Konu, 'Basında ve Medyada Bisiklet' kısmında geloturikidakka tarafından paylaşıldı.

1. geloturikidakka

geloturikidakka Kıdemli Üye

Adı:
    Olgun Z.
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Kâh Taklamakan Çölü'nden bisikletiyle geçiyor, kâh kutup dairesi üzerinden iki tekerlek üstünde çektiği fotoğrafını paylaşıyor. Mescid-i Aksa'dan yaptığı paylaşımlarda da demir atı yanı başında, dünyada araçla çıkılan en yüksek noktalarda da… Facebook profili, dünyanın dört bir yanından çektirdiği fotoğraflarla dolu olan Gürkan Genç'ten bahsediyoruz.

Dünyayı dolaşıyorum acelem yok!

Her bisiklet sevdalısının yakından tanıdığı Gürkan Genç ile yapılmış bir röportaj.

coffeeguy ve Kadir Eskici bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

GARMİN SABAH.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...
upload_2016-12-15_15-15-20.png
Hatırlarsınız, geçen yılın Aralık ayında Recovery nabızdan bahsetmiştim (*). Kısaca hatırlamak gerekirse; bir intervalin sonunda pedala basmayı bıraktığımızda nabzımızın ne kadar hızlı düştüğüyle...
upload_2015-6-7_11-47-20.png
Bugüne kadar rüzgarın yönünü ve şiddetini, bisikletin başına geçip de sürmeye başlayınca farkediyordum. Strava'ya yeni eklenen StravistiX bu konuda iyi bir bilgi sağlıyor. Önümüzdeki bir hafta...