Dünyayı Armstrong'un Gözünden Görün

Konu, 'Basında ve Medyada Bisiklet' kısmında Bisikletli Gezgin tarafından paylaşıldı.

 1. Bisikletli Gezgin

  Bisikletli Gezgin Onursal Üye

  Kayıt:
  3 Mart 2011
  Mesajlar:
  3.894
  Beğeniler:
  5.010
  Şehir:
  Altındağ, Ankara
  Bisiklet:
  Sedona
  Seviye:
  Dünyayı Armstrong'un gözünden görün


  Lance Armstrong, hayranlarının dünyayı kendisinin gözünden görmelerini sağlayacak görsel sosyal medya platformu Mobli ile ortaklık kurdu.
  [​IMG]

  Kısa bir süre önce Mobli, popüler görsel sosyal medya platformu, kanserle mücadelesiyle tanınan ve yedi kez Fransa Bisiklet Turu'nu kazanan Lance Armstrong'la heyecan verici yeni bir ortaklık başlattığını duyurdu.

  Kullanıcılar, Mobli'nin çok yönlü platformu sayesinde Armstrong'un güncel olarak kendi video ve fotoğraflarını koyacağı ve bunları takipçileriyle paylaşacağı kendi özel kanalına abone olabilecekler. Ayrıca Armstrong antrenmanlarının yanı sıra Lance Armstrong Vakfı ile yaptığı çalışmaları da kanalında yayınlayacak.

  Armstrong “Mobli ile ilk tanıştığımda, olağanüstü bir platform olduğunu ve farklı kitlelerin hikâyelerini paylaşabilecekleri yenilikçi ve en önemlisi kolay erişilebilir bir yöntem sunduğunu düşündüm.” dedi. "Mobli'yi sosyal medya takipçilerimin deneyimlerimi günü gününe kişisel olarak izleyebilecekleri doğrudan bir kanal olarak kullanmak için heyecanlıyım." diye ekledi.

  Kullanıcılarının anları paylaşabilecekleri ve dünyayı diğer insanların gözünden görebilecekleri Mobli, insanlar, yerler ve temalar gibi konulara bağlı kanallardan oluşan gerçek zamanlı, bir görsel sosyal medya platformudur. Mobli, Android platformunun ileri gelen fotoğraf ve video paylaşım uygulamasıdır. Ayrıca iOS ve Blackberry platformlarında da kullanılabilmektedir.

  16 Şubat 2012
  www.sporx.com
   

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-15_10-55-37.png
Andrew Coggan CTL'in ne anlama geldiğini bir paragrafla açıklamış. Güzel de açıklamış: "CTL sadece ürettiğiniz gücü arttırmakla kalmaz, aynı zamanda "antrenman yaptıkça daha fazla antrenman...
8.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
20161014_130509.jpg
14 ekim posta gazetesinin yazısı