DÜnya Motokros Şampİyonasi

BERKERO

Üye
Tepki
205
MERHABA !!!

Bugün kısa bir tur yapmak için evden çıktım.
Amacım Büyükçekmece gölü etrafını dolaşmaktı.
Gölün etrafını dolaşırken Hazerfan Havaalanı'nın önünden geçerken oldukça şık tırlar dikkatimi çekti.
İçeride bir koşuşturmaca. Kapıda duran görevliye sorduğumda 11 ve 12 nisan tarihlerinde Dünya Motokros Şampiyonası'nın olacağını öğrendim.
Tesadüftür ki görevliyle konuşurken organizasyon sorumlusu bir arkadaş beni görmüş.
Kısa bir muhabbet sonrası sağolsun 15 adet kadar davetiyeyi bana taktim etti.
Davetiyeler kombine şeklinde. Yani 2 gün geçerli.
Tabi 12 sinde 45. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu olduğu için o gün Sultanahmet Meydanın'da, saat 10:00 da Alman Çeşmesinin önünde olacağım.
Ama 11 Nisan Cumartesi günü bu güzel organizasyonuda kaçırmayacağım. Benimle aynı düşüncede olan arkadaşlar varsa elimde olan 15 adet davetiyeyi sizinle paylaşmak istiyorum.
Beni arayan ilk 15 kişi bu davetiyelerden faydalanabilir. İlk atraksiyon saat 10:00 da başlıyor. Bende mekana bisikletle gitmek istiyorum. Benim gibi bisikletle gitmek isteyen arkadaşlar varsa
yaklaşık kilometre bilgilerini vereyim. Küçükçekmece tiren istasyonundan Beylikdüzü yaklaşık 19-20 km. Beylikdüzü-Hazerfan Havaalanı arası da yaklaşık 22-23 km. Bisikletle gelecek arkadaşlarla
08:30 da Tüyap girişinin orada buluşarak birlikte pedallayabiliriz. Vasıta ile gelecek arkadaşlar olursa girişte davetiyeleri taktim edebilirim. Yarış hakkında bilgi almak ve
Hazerfan Havaalanının yerini öğrenmek için gerekli linkleri aşağıda veriyorum.
(link)
(link)
(link)

İletişim için telefon numaram: 05366841099

GÖRÜŞMEK ÜZERE !!!

Scudo

Halil Atalay

Forum Bağımlısı
Tepki
576
berk fırsat olursa geleceğim oraya adamların havaya nasıl ucuyorlar görmek isterim çok güzel bir organisyon ama bisiklet yarışı ile aynı güne gelmesi kötü oldu artık cumartesi oraya pazar günü sultanahmet'e yanlız bırakmamak lazım

BERKERO

Üye
Tepki
205
@halil atalay

Evet abicim böyle şey olurmu yaa :( İkisinide nasıl aynı hafta sonuna denk getirmeyi başarmışlar hayret. Neyse artık seninde dediğin gibi cumartesi Hazerfan da pazar Sultanahmetteyiz.