Dün veledromda paten sürenler ve ter yönden gelen çocuklar

Cem Ç

Forum Bağımlısı
Kayıt
1 Kasım 2013
Mesaj
1.949
Tepki
1.152
Şehir
istanbul
Bisiklet
Merida
evet dün bir veledrom yapayım dedim pişman oldum dronelerı tam 1 metre tepemden uçuranlarmı dersin ters yonden gelen çocuklar mı dersin anaları baları ıle el ele tutuşup veledromda yuruyenmı dersin çıktım 1 tur atmadan seyretmeye basladım bunları.

bır kaç kısı de geldı bunlara aldırmadan atılla bısıklet forması vardı bırınde yol bısıkletlı 3 4 kısı bu kalabalığa aldırmadan donmeye basladı veledromda bız de 3 kısı konusuyoruz ne kadar tehlıkelı dıye ve pat o arkadaş çocuğa çarptı ve ıkısıde yere uçtu.

şu patencıler 2 tur atıp çıkar çıkmaz oldu veledroma gıdeceklere duyurulur bazen o kadar kalabalık oluyor kı hangı bırını çıkaracaksın. bı mangal yapmaları eksık kalmış veledromda.ayrıca o droneyı kullanı göremedım kameraya da çektım kaskımın 1 metre ustunden geçti veledromda drone kullanmak yasaklanmalı.

bu arada bır kaç ay once kadın cesedı bulunmus gece o maltepe dolgu alanında ekşi sözlük de konusu var gecede çok tenha oluyormus ışıklarda yanmıyormus... http://www.hizliresimyukle.net/u/41/73/5af07341_orginal.jpg http://www.hizliresimyukle.net/u/62/75/5af07562_orginal.jpg https://i.hizliresim.com/62ao8N.jpg
 
Scudo

BF Okuru

Üye
Kayıt
2 Şubat 2005
Mesaj
8
Tepki
18
lütfen öküzlere hakaret etmeyelim, nihayetinde orada gerçek öküz girdiği vaki değildir. :D
 
Yukarı Alt