Dükkan açmak istiyorum

exen

Daimi Üye
Tepki
44
Arkadaşlar selamlar istanbulda dükkan açmak istiyorum ama nerde acıcagıma karar veremedim neresi uygun sizden fikir almak istedim şimdiden tesekkurler

Scudo

özel

Üye
Tepki
55
İsim
Umut
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ne tür ürünler satmak istediğinizi yazarsanız arkadaşlar daha çok yardımcı olabilir sanırım. Çünkü satılacak ürün türü, ürünün hangi semtte pazar payı bulacağı ve dükkanın konumu birbirinden ayrılmaz öğelerdir bana göre.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
bizim taraflara açın :) burada hem tamir için hem araç gereç için yol kat ediliyor, eksik var :)

Cömert

Forum Bağımlısı
Tepki
2.617
Avrupa yakasında Şişli-Harbiye ve Taksim taraflarında hizmet veren model-parça sartışı yapan yer yok.Bu muhitler satın alma gücü yüksek nufusun yaşadığı bölgelerdir.

• Beğen
Tepkiler: Yılmaz Adıgüzel

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Şefim dükkan açın işletin iyi güzelde sizin bu konuda bilgi birikiminiz nedir? nasıldır.sadece satışmı yoksa tamir ve donanımda olacakmı;başdan bunları çok iyi analiz yapmak lazım.sonrası hüsran olmasın çok arkadaşım üzüldü bu konuda hayırlısı olsun.

Yılmaz Adıgüzel

Aktif Üye
Tepki
54
Bisiklet
Sedona
@cömert özen

cömert abiye katılıyorum şişli taksim tarafları neredeyse bisiklet parçaları ve tamiri konusunda aç kalmış bölgeler.Bende buraları tavsiye ederim çokta müşteri getirebilirim :)

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bayrampaşa tarafına beklerim. Eskiden salcano bayisi vardı fakat kapattığından beri bisiklet alınabilecek Bi yer yok. En fazla beyaz eşya mağazalarında demir yığınları satılmakta. Tamir ve yedek parça için açacaksanız da karlı çıkarsınız. Hem,şehir merkezi inde olan bir ilçe hem de yerleşim ve genç nüfusuyla potansiyelli bir ilçe. Açıkçası ben de bisiklet almayı düşünüyorum istediğim modelleri alabilmek için Ortaköy'e gitmem gerek. Gitmek kolay fakat 10 yıldır bisiklete binmeyen biri için dönmek oldukça zor olacak. Hadi aldık diyelim arızamız olsa tamirci yok. Eğer bu iş için dükkan açmayı düşünen arkadaşlar varsa meslektaşınızın az olduğu yerlere yonelin. Hem bizim gibi aç müşteriler kazanır hem siz kazanırsınız :D

enzo

Forum Psikopatı
Tepki
1.183
İsim
Enes Ç.
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Yılmaz Adıgüzel

Dükkan kiraları yüksek olacağından hizmet bedeli de yüksek olursa müşteri tutmaz ama bir de o var.