Duble önlem Alma Zamanı Devir Tehlikeli

Gürsel BARANLI

Daimi Üye
Tepki
180
Bisiklet
Specialized
(link)
(link) 26.02.2009 Perşembe günü köyümden Yalova'ya indim pazarda dolaşırken gördüm sizlerle paylaşmak istedim.

• Beğen
Tepkiler: kocak04
Scudo

herdem09

Üye
Tepki
18
Tabi hocam şart. Bak ben daha almadım. Hele bi alayım beşleyeceğim o zincirleri :D

BF Okuru

Üye
Tepki
2
bisikletimi sokakta yalnız bıraktığım max. süre bi bakkala girdiğimde bişey alıp çıkma süresi kadardır. ve o sırada bile gözüm sürekli bisikletimdedir. kilitler caydırıcı olabilir ama hırsızı max. 2 dk. oyalayacaktır.

Şahin Bulut

Forum Bağımlısı
Tepki
298
Kilit vurmakta engel değil.Yazın 15 dk bisikleti yanlız bıraktım.Hırsız bisikleti çalmamış ama üzerinde ki km saatini,ön arka farı almış.Biraz insaflıymış pompayla suluğu birakmış.

Bir de lastıklari ındirenler patlatanlar da var sırf zarar vermek için zevk için.

Tepki
103
İngiltere'de arka teker ve kadroyu U kilitle ön tekeri de buna bir uzantı kilitle veya ayrı bir zincirle bağlamak çok standart bir uygulama. Hatta bazen seleyi de içine alan bir uzantı yapmak gerekiyor. Önlem alınmadığı taktirde adamlar sele teker dinlemeyip sökülebilecek herşeyi söküyorlar. Bazen sökemeyip sinirlenip milletin teker millerini ve jantlarını eğme yoluna gidiyorlar. Tabi çok yoğun yerlerde pek olmuyor fakat tenha yerlerde veya gece bisikleti sokakta bırakma durumlarında çok olası. Bisikleti yere ankrajlamak için aparatlar falan satılıyor. Buraya geldiğimde çok şaşırdığım bir güvenlik sorunuydu...

Gürsel BARANLI

Daimi Üye
Tepki
180
Bisiklet
Specialized
@herdem09

Allah gönlüne göre en iyisini almanı nasip etsin .Beşli üzerinde artık bir foto gönderirsin:)