DT SWİSS XCR 1.7 rulman değişimi hakkında

Konu, Bisiklet Seçimi kategorisinde allychatin tarafından 26 Aralık 2015 tarihinde paylaşıldı.

Etiketler:
  1. allychatin

allychatin Üye

Adı:
    ali
    Bisiklet:
    Scott
    Sponsorlu Merhaba,Dt swiss XCR 1.7 jant seti ve göbeği kullanıyorum.20 km hızdan sonra göbekler akıcılığını kaybedip hız kesmeye başlıyor.Bu göbek setinin rulmanları değiştirilebilir mi.konuyu bilen arkadaşlardan yardım bekliyorum .saygılar

2. Murat Cömez

Murat Cömez En yeni üye - Kayıt: Az önce

Adı:
    Murat Cömez
    Bisiklet:
    Colnago
    Evet degistrilebilir ama rulmandan olup da lastikten olmadigina eminmisiniz.

allychatin

allychatin Üye

Adı:
    ali
    Bisiklet:
    Scott
    evet çeşitli lastik kombinasyonlarını denedim denediklerimde continental race king 2.2 ,kenda 2,10 ,ırc myhtos 1,90 +2,10,aynı lastikler başka jant takımınta (KTM taurus) çok iyi

allychatin

allychatin Üye

Adı:
    ali
    Bisiklet:
    Scott
    peki değişim nasıl yapılır,cevabınız için teşekkürler

5. KARTAL_1903

KARTAL_1903 Üye

günaydın dün Salcano ng 750 bisikletimin arka göbeği dağıldı biskletçiye yakındım gittim yaptırdım shungfen diye bir markanın rulmanlı göbeğini taktılar bende rulmanlı değilmiş daha iyiymiş falan filen dedi arka tekere akort falan yaptı eksik tel varmış onu değiştirdi bu takılan göbek iyimidir ? bilgisi olan var mı ?

1. Daha güzel bir site kullanımı sağlamayı hedeflediğimizden dolayı, bu sitede çerezler kullanılmaktadır. Bu sebeple çerezlerden yararlanarak sitemizle nasıl bir etkileşimde bulunduğunuza dair ilişkili verileri kaydedecek araçlardan faydalanıyoruz. Bu siteye giriş yapıp kullanarak, çerez kullanımını kabul etmiş oluyorsunuz.
    Duyuruyu Kapat