Dreambox dm 500-s (efsane uydu alıcı)

Emrah Y

Daimi Üye
Tepki
9
Bisiklet
Bianchi
Merhabalar, 2 sene önce 150 TL'ye Bursa'dan aldığım ve çok maceralar yaşadığım uydu alıcıyı takasa açıyorum. Scart girişli, siyah, programlanabilir, hızlı kanal geçişli profesyonel bir uydu alıcıdır. Odamdaki TV'ye bağlıydı ve o TV'yi artık kullanmadığım için bunu da elden çıkartıyorum. Alacak kişinin bu cihaz hakkında önceden bilgisi olmasını tavsiye ederim. Kumandası da siyah ve orijinaldir. Uydu alıcı sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Scart girişi olan her TV'de kullanılabilir.
Tekliflerinizi bekliyorum.
http://www.digiders.com/gg/dm500/resim.jpg
544.4303361

Scudo

mehmet özbay

Forum Bağımlısı
Tepki
296
Bisiklet
Specialized
bir araştırma yapamadım arkadaşım bana detaylı bilgi verebilirmisin sadece kulaktan duyma bilgilere sahibim

Emrah Y

Daimi Üye
Tepki
9
Bisiklet
Bianchi
Bu uydu alıcıyı kanal geçişleri çok hızlı olan sıradan bir uydu alıcı olarak da kullanabilirsiniz. Ama asıl özelliği, şifreli kanalları çözebiliyor olmasıdır. Tabi böyle şeyler yasal değil ve bu alet tek başına böyle bir şey yapamaz.

Emrah Y

Daimi Üye
Tepki
9
Bisiklet
Bianchi
Uydu alıcının fiyatının İnternet'te 100 TL civarında olduğunu gördüğüm için 100 TL'den takasa bırakıyorum, ilgilenenlere duyurulur. Para karşılığı vermeyi düşünmüyorum.

muratcodek

Forum Demirbaşı
Tepki
156
İsim
Murat
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
hdmı cıkısı var mı?

Emrah Y

Daimi Üye
Tepki
9
Bisiklet
Bianchi
@muratcodek

Hayır, sadece Scart ve ethernet var.

Emrah Y

Daimi Üye
Tepki
9
Bisiklet
Bianchi
Hala günceldir...

özgürakbuz

Forum Demirbaşı
Tepki
148
Bisiklet
Canyon
Benim çalıştığım yerde bu uydu alıcılarından satıyorduk.Emrah beyin dediği gibi 2 sene önce baya gündemde bir uydu alıcısıydı.Yıllık 150 tl verip uydu alıcısının ana bayisis internet üzerinden paket yüklüyordu bu paket tüm yasaklı kanalları açıyordu aklınıza galebilecek her kanal ( d smart, digitürk lig tv ) fakat artık daha dsmart,digitürkve lig tv yi açmıyor.Ayrıca şahsi kullananlar için bir cezası yok fakat cafelerde bu uydu alıcısı ile lig tv yayını verip para kazananlar vardı bunlara para cezası var.

Emrah Y

Daimi Üye
Tepki
9
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet aksesuarlarıyla takasa açık olarak günceldir.