Dramatik Bir Hikaye

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
Bir makinist abimin dün bana anlattığı ve bizzat yaşadığı bir hikayeyi paylaşmak istiyorum:

Makinist abimiz Afyon-Çobanlar arasında tren idare ederken rayların üstünde duran bir köpek olduğunu fark ediyor. Abimiz korna çalıyor ve sellektör yapıyor ama köpek kaçmıyor. Daha doğrusu kaçamıyor. Meğer ki insan kılıklı olan kimliği tabiki belli olmayan şerefsizin biri, köpeği boynundan iple raya bağlamış. Zavallı köpek kendisine doğru gelen trenden can havliyle kaçmaya çalışıyor ama nafile. Makinist abimiz istemeden de olsa köpeğin parçalanma anına tanık oluyor.

Scudo

sertacr88

Forum Bağımlısı
Tepki
355
Öyle insanlara diyeceklerimiz sadece lafda kalır. Ama ALLAH' ın onlara yaşatacağı acı hiç bir zaman unutlmayacak türdendir.
Orda ölen köpek deil onu bağlayanın hayalleri ve hayatıdır...

Bulunmaz

Forum Bağımlısı
Tepki
675
E yok artık ya gerizekalı herifler! Sinir zıpladı tavan yaptı valla.:boese157: :boese157:

rainn

Üye
Tepki
83
!!!! insanlığın bu kadar insanlıktan çıktığını tahmin etmiyordum... elleri kırılsın!

shaq

Daimi Üye
Tepki
137
bu şerefsziliğide açmış insafsız beyinsiz özürlü salak
elbet cezasını alacak :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

lepidoptera

Forum Demirbaşı
Tepki
419
Keşke okumasaydım...Olmadı gece gece...Bunu yapan her kimse (ki sıfat bulamadım ben böyle bir yaratığa) insanım diye dolaşmamalı ortalarda.Eğer böyle biri kendini insan sınıfına sokuyorsa insanlığımdan süphe ederim ben...

mcyc

Daimi Üye
Tepki
147
böyle bir durumda makinistin treni durdurma şansı yok mu acaba?

dodo

Forum Bağımlısı
Tepki
242
bir insan nasıl bu kadar cani olabilir ki? o hayvanı oraya bağladı da ne oldu:boese157:

esas hayvan işte bunu yapandır:mad:

lepidoptera

Forum Demirbaşı
Tepki
419
Bunu yapanı ben hayvan katagorisine bile sokmam...Ben o caniyle kendimi yan yana insan sınıfına bile sokmam.Yaratık böyleleri...

dodo

Forum Bağımlısı
Tepki
242
@lepidoptera

doğru söylüyorsun...hangi hayvan birbirine eziyet ediyor ki?onların mücadeleleri karınlarını doyurmak için...

ama bu yaratığın yaptığı insanı delirtecek cinsten:boese157:

lepidoptera

Forum Demirbaşı
Tepki
419
Bunlardan malesefki çok var ben bugün yaşadım.Sokak kedisi gördüm kedime mama almıştım verim biraz diye indim arabadan.Kedi de bir arabanın altındaydı verdim mamayı arabanın sahibi ailesiyle geldi.EE ben şimdi arabayı çekicem ezilcekler diye çok anlamlı bir cümle söyledi.EE sizde biraz bekleyin dedim ama amcamız nereye yetişicekse beklemedi...Kediyi zor uzaklaştırdım oradan...Sıkı söylendim ama anlayana..Lütfen arabalarınıza binmeden önce şöyle bir eğilip bakın altlarına.Birkaç saniyenizi alır...Ayrıca biyerlere yetişmek için hızınızı arttırıp hiçbir canlının hayatını riske atmayın...Yollarda ölü hayvan görmek içimi parçalıyor...Ve bir zahmet istemeden ezdiyseniz saygılı olup bi yerlere taşıyın.Ama gerçi sizin yerinize benim gibileri yapıyor zahmet etmeyin.....

• Beğen
Tepkiler: Atahan Akıllı