Drag Tur Velespiti :)

Tepki
3
Merhabalar arkadaslar bu bisiklet hakkında bilgisi olan var mı bu (link) ve whistle guipago arasında seçim yapacak olsanız hangisini seçerdiniz? Şimdiden teşekkür ederim kazasız sürüşler bu arada boy 1.91 Kilo 81

Scudo

Mustafa Şükrü Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
812
Bisiklet
Giant
Whistle modeli sabit maşalı dolayısıyla daha hafif olucaktır, bayır çıkarken vs. daha rahat olur. Alivio ve deore karışımı vites sistemi var.

Dragta ise nex maşa ve ön deore arka arttırıcı xt denmiş. İnişlerde maşa size kolaylık sağlıyacaktır. Vites donanımı olarakta drag daha iyi. Birde Drag schwalbe lastiklerle geliyor bu açıdanda bir artısı var, formula göbek kullanıcısı olarak göbeklerinde sorunsuz olduğunu söyleyebilirim. Ben olsam drag alırdım, marka olarakta whistle dan daha iyidir bence.

Tepki
3
yanıtınız için teşekür ederim bende hep daha tecrübeli abilerimizden komponente para verilmesi gerektiğini duydum o yüzden drag avantajlı geldi bana da tekrar teşekkürler.

Abdülhamit Topçu

Forum Demirbaşı
Tepki
694
İsim
Abdülhamit TOPÇU
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Aynının Prosunu Babam kullanıyor oldukça memnun.Bisikletin sürüş konforu açısından çok başarılı olduğunu ve 3 lü aynakol sayesinde yokuşlarda çok rahat ettiğini söylüyor. :)

Tepki
3
bunu olumlu bi yanıt olarak mı kabul etmeliyim bilemedim :D muğlada okurken can demirel diye bi abimiz vardı drag master kullanırdı bu markayı ilk onda gördüm whistle la kıyaslarsak nasıl sizce hocam?

Abdülhamit Topçu

Forum Demirbaşı
Tepki
694
İsim
Abdülhamit TOPÇU
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Tur bisikleti isteyen biri için olumlu. Ben kendim de Drag Blade kullanıyorum 4000 km civarında oldu oldukça memnunum. Bu donanımlarda bu fiyata başka bir prof. bisiklet almakta mümkün gözükmüyor.

Tepki
3
evet haklısınız 2saattir internette geziniyorum scott trek falan araştırıyorum ama acera alivio komponentler xt nerde onlar nerde.. bagajıyla gelecek olması ayrıca memnun edici.. bir konuda daha fikrinizi almak isterim yol bisikletiyle tura çıkmayı nasıl değerlendiriyorsunuz rampalarda düşük dişli sayılı aynakollara nazaran zorlayacak olması dışında bir problem teşkil eder mi ? szi yol bisikletiyle çıkıyor musunuz turlara? Teşekkürler.

Abdülhamit Topçu

Forum Demirbaşı
Tepki
694
İsim
Abdülhamit TOPÇU
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben bagajlı bir turda bulunmadım ama yol bisikleti ile zor olur diye düşünüyorum. Bende kamplı tur olduğunda babamın cruiser ile gitmeyi düşünüyorum.

Abdülhamit Topçu

Forum Demirbaşı
Tepki
694
İsim
Abdülhamit TOPÇU
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Teşekkür bizden iyi günlerde binmen dileğiyle.