Drag satan güvenilir bir mağaza

Speedy Cycler

Daimi Üye
Tepki
298
Arkadaşlar ben askerden geleli 10 gün oldu. Benimle aynı tertip(1988/1) olan bir arkadaşım Drag Ontario bisikleti çok beğeniyormuş. Elinde 700 tl bir bütçesi varmış. Drag ontario dan başka bir bisiklet düşünmediğini söyüyor. Kendisini bu foruma üye yapacağım. Bana internet yoluyla Drag Ontario bisiklet satan güveniilir bir mağaza ismi söylerseniz çok memnun olurum.
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Scudo

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
merhaba drag bisikletlerin trkiye dağıtımcısı deltabisiklet onlarda son 3 yıldır corratec ve cannondale dışında başka bisiklet getirmiyorlar birde kendi markaları geotech var. geotech kadrolar yanlış bilmiyorsam uazakdoğudan geliyor ankarada toplanıyor. arkadaşınız bir de merida ve cube marka bisikletlere baksın. cannondale çok pahalı, corratecin de fiyatları euro ile olunca o da pahalı kaçabilir. geotechi ben pek tutmadım.

Tepki
14
Bisiklet
Carraro
@Semih Temiz

*********** Buraya bi göz at dostum.bende bu hafta gidecem ***** bisiklete inşallah...

Göksun Özkirişçi

Forum Bağımlısı
Tepki
1.035
Bisiklet
Scott
doğa bisiklet drag modellerinin türkiye distiribitörüdür.adresi ankara batıkent

Tepki
37
doğa bisiklet muhuttin bey gerçekten ilgili alakalı bende bır kaç parça aldım bisikletime

Tepki
5
bendede drag ontario team edition var arkadaslar benım bıldıgım drag son 2-3 yıldır turkıyede satmıyor bende deltadan almıstım 4 yıl once bısıkletten gayet memnunum bence parasının hakkını verıyor

Tepki
10
1 ay önce Drag Grand Canyon Pro aldım... Doğa bisiklete ve Muhittin Beye teşekkürler... bence sabit bir markada takılı kalmayın, Drag modellerini mutlaka inceleyin arkadaşlar..