Drag Ontario Team Edition Hakkinda Bilgisi Olan Var Mi?

Konu, 'Drag' kısmında bilgisayarogretmeni tarafından paylaşıldı.

1. bilgisayarogretmeni

bilgisayarogretmeni Yeni Üye

Seviye:
  2. Altan Kalay

Altan Kalay Forum Bağımlısı

Seviye:
    Hocam merhaba..Yaklaşık 1 sene önce bir adet ontario team edition aldım.Bu süre içerisinde sürekli turlara çıktım, daha geçen hafta sonu 102 km. lik parkuru bitirdim.Bisikletle hiç bir problem yaşamadım. Kesinlikle bu fiyata alabileceğinin en iyisi diyebilirim.Aktarma organları ACERA marka..sorunsuz çalışıyor. Frenlerde hiç bir problem yok..Yalnız ön tekerleği çıkardığında disk fren olduğu için tekrar takışta ince ayar gerekiyor..Tavsiye ederim..

ulas bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

IMG_20160202_215000.jpg
Arkadaşlar benim burnum biraz yamuk ve et var yani çok rahat nefes alamıyorum normalde de şimdi denemek amaçlı bir burun bandı aldım acaba işe yarar mı bir nebze de olsa? Kullananlar vardır diye...
upload_2017-2-6_8-48-58.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
1244553839068-76k4h8ffnxp0-630-354.jpg
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...