Drag One ve alüminyum kadro

uduzguner

Üye
Tepki
0
merhabalar...drag one marka bir bisiklet aldım.maddi olanaklarımda tercihimde etkili oldu.hafif olması dışında,aluminyum kadronun diğer avantaj ve dezavantajları nelerdir? drag one başlangıç açısından iyi bir seçim mi?bilgisi olan varmı???

Scudo

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Merhaba Arkadaşlar,

Drag One başlangıç için iyi bir seçim. Hayırlı olsun güle güle kullanın. Zaten bu işi severseniz size yetip yetmeyeceğini zamanla anlarsınız... Kendinize drag onein daha ust modeli olan drag ontario veya grizzly alırsınız

yeniden hayırlı olsun

• Beğen
Tepkiler: Faruk ÇUBUKCU

bedo

Forum Bağımlısı
Tepki
332
başlangıç için iyi bir bisiklet eğer bisiklerle ilgili büyük bir sorunun yoksa senin için çok iyi,.,, hayırlı olsun

boreas

Forum Demirbaşı
Tepki
159
@uduzguner
kadro alü sonuçta tam olarak ağırlığını bilmiyorum ama 2300gramı hayatta geçmez. oldukça sağlam bir kadrosu var. kıranı çatlatanı duymadım. sorun yaşayacağını sanmam. ağır kadro sağlam olacak diye bir kaide olmadığı gibi hafif kadronun da dayankısız olabileceği akıllara gelmesin.

@uduzguner
başlangıç açısından tabikide iyi. ama donanimi TOURNEY yani shimanonun en alt modeli. fiyatına göre değerlendirecek olursak bu paraya alınabilecek en iyi bisikletlerden biri. 24 telli jantlarıda çok jan janlı duruyor. güle güle kullan. ekonomi girince işin içine kötü bir seçim yapmamışsın.

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Bu paraya alınacak en iyi bisiklet. Güle güle kullan.

mchel

Üye
Tepki
3
yaa manyaklasma kardes cok ıyı bea o bısıklete bıde zooom amortısor tak kasetıde shımano meganıge mı ne ondan yaptır
var yaa o bisklet muthıs olur kardes benden sana tavsıye