Drag F4 Modifiye

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Hayırlı olsun özgür abi harika olmuş..
Jantları bizzat incelemiştim herkese tavsiye ediyorum fırsat oldukça çok sağlam ve güzeller...Sert kullanan herkes edinmeli...(disk uyumlu olması sorun biraz)

• Beğen
Tepkiler: Özgür Tunalı
Scudo

BeatBrat

Üye
Tepki
0
gercektende baya dikkat cekici ve sade olmus ( ikisini bir arada tutman asıl etkileyici olan )

Özgür Tunalı

Forum Bağımlısı
Tepki
600
Bisiklet
Specialized
@d.berkay
Tekrardan teşekkürler Berkay istediğim jantları oturduğum yerden hiç aramadan aldım sayende.:) Neyazıkki bisiklet dükkanları sattıkları her ürünü net sitelerine koymuyorlar.Bizim gibi merkezi olmayan illerde olan bisiklet severler bi haber oluyor bu ürünlerden.:( Bende FR-DH-Enduro takılan herkeze tavsiye ederim bu jantları.Çok sağlamlar.

Özgür Tunalı

Forum Bağımlısı
Tepki
600
Bisiklet
Specialized
@BeatBrat
Sağol.Bisikleti bisiklet yapan komponenttir.Marka değil.Bunu demek istiyorsun galibaa:D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
788
Güzel bisiklet bende bi drag kulanıcısıyım
kazasız belasız kulanmanız dileği ile

Özgür Tunalı

Forum Bağımlısı
Tepki
600
Bisiklet
Specialized
Sağol Bülent kardeşim.Sende al tabii.Sanada lazım.;)

Bülent Onutkan

Forum Bağımlısı
Tepki
943
@Özgür

Kardesım en sonunda aldım jantları bugun orduk ama arazıye cıkamadım ona yanarım:(Ama ınanılmaz tatlı oldu aynı senınkıne benzedı yaw:):):):):):) Sımdı sıra yenı lastıklerde eger kadro musade ederse(sıgarsa) 2.50 tam super olacak!Sen ne dersın?

Özgür Tunalı

Forum Bağımlısı
Tepki
600
Bisiklet
Specialized
@freerider
Oooo hayırlı olsun kardeş,güle güle,tepe tepe kullan:)Resimlerini bekliyorum forumdan, lastik olarak ne düşünüyorsun? 2.30 neysede kadro 2.50 lastiği almaya bilir :( Denersen haberim olsun olmazsa bende teşebbüs etmem:D

ReSuL

Forum Demirbaşı
Tepki
83
bisikletin son hali çok güzel olmuş...alex supra ları almakla da çok iyi yapmışın artık 8 çizmesi gibi bir derdin olmaz. :D güle güle kullan

bisikletletçi52

Forum Demirbaşı
Tepki
157
süper bii makina geneli inişler için tasarlanmış manyak bişey bide ön disk kaçlık 160 mm likse çok büyük görürüyo...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
788
Çok güzel bir bisiklet.Kazasız sürüşler olsun.Amortisörler hariha.Renk seçimi ve estetik 10 üzerinden 10.Hayatta kaçkez nasip olur ki böyle bir bisiklet.

kcuk_

Forum Bağımlısı
Tepki
180
kazasız belasız inisler dileklerimle ...

R4UF

Aktif Üye
Tepki
33
bisiklet şahane dağlarda çok güzel iniş yapılır bu aletle süper yaw:eek:

Özgür Tunalı

Forum Bağımlısı
Tepki
600
Bisiklet
Specialized
Yorumlarınız için teşekkürler hepinize.Modifiyeye devam yakında yeni 31.8 lik amoeba vitra dh gidon-bogazlı haliyle olan resimlerinide ekliycem.Geriye kadro ve maşa kaldı değiştirilecek inşallah onlarıda ileride upgrade edebilirim.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
788
abi bi ara sen bi video hazırladığından bahsediyodun.olmuyo ama böyle bekliyoruz video ve resimlerini:)