Drag F4 Full Susp. All Mountain Kadro

Özgür Tunalı

Forum Bağımlısı
Tepki
600
Bisiklet
Specialized
Başlangıç seviyesi all mountain tarzı sağlam bir kadrodur.7005 Alu materyalden yapılmıştır.Kadro boyutu 16'’dir. Kendi yaptığım shock modifikasyonu sayesinde 120 mm civarı travel,arka amortisör çalışma mesafesine ulaşılmıştır.Kadro üzerinde X Fusion rebound ayarlı 190mm uzunluğunda 51mm çalışan 650lbs shock bulunmaktadır.Orjinalinde 160mm eye to eye yay bulunuyordu.Kadro 203 mm rotorlarla uyumludur.Geniş bir arka maşa aralığı vardır.2,50 lastiklerle dahi kullanılabilir.Kadro 68 mm orta göbeklerle uyumludur.30,4 sele borusu kullanılıyor.

Not: Kadro epey zaman önce furş takımını takerken zorlama sonucu head tube kısmının altından çatlamışdı.Çatlak şekilde baya kullandım.1,5 sene öncede dert etdiğim çatlağı iyi bir kaynakçıda kaynaklatdım, bisikleti oldukça sert kullandığım,yüksek droplar yaptığım halde kaynaklı haliylede bir sorun yaşamadım.Şu anda da oldukça sağlam durumdadır.

Kadro yanında XFusion shock(sadece bu XFusion shockun gerçek fiyatı 60-70 $ dır),rulmanlı Neco furş takımı,sele borusu kelepçesi ve iki farklı uzunlukda sele borusu,eski shocku yanında ücretsiz verilecektir.

Fiyatı:200 tl

Yeni bisiklet aldığım, artık ihtiyaç duymadığım için satıyorum.İstanbul içinde görerek elden alabilirsiniz.Bahçelievlerde oturuyorum.
İletişim: Özgür Tunalı 0544 855 7385 ozgur.tunali@hotmail.com

(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Kaynaklanan bölge burası.

(link)

Kadronun toplu hali:rolleyes:

(link)
(link)

Scudo

Özgür Tunalı

Forum Bağımlısı
Tepki
600
Bisiklet
Specialized
Kadro Levent arkadaşımıza rezerve edilmiştir.

Özgür Tunalı

Forum Bağımlısı
Tepki
600
Bisiklet
Specialized
@tech-market

Teşekkürler.Dediğim gibi kadro rezerve drumda şuanda, kaporada aldım.Ama olurda almazsa bilgilendirrim sizi.

Özgür Tunalı

Forum Bağımlısı
Tepki
600
Bisiklet
Specialized
@Burock134

Selam. Kadro henüz satılmadı ama satılacak.Şuanda rezerve edilmiş durumda.

Özgür Tunalı

Forum Bağımlısı
Tepki
600
Bisiklet
Specialized
Kadro, Levent arkadaşımıza satılmıştır.Konu kilitlenebilir.Teşekkürler.

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
@levent demircan

Hayırlı uğurlu olsun! Evet öyle biridir :) Özgür Bey çok ilgilendi benle de sağolsun