Satıldı downhill kaskı ve standart kasklar

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında bodymouse tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. bodymouse

bodymouse Aktif Üye

Seviye:
    merhaba
    elımde kullanmadığım bir adet down hill kaskı (fullface kask) uc adet de normal kask var

fıyatlar su sekılde

down hill kaskı (yanı fullface kask): 110 tl

normal kask (yanında iki adet suluk,kafesleriyle beraber,bitane pompa, bı cıft piil harıc jant
    lambası) :25 tl

normal kask (yanında fılmlı ve flaslı tıp fotograf makınası-bu makınayı bısıkletınıze monte edıp goruntu yakalama amaclı kullanabılırsınız, dıjıtal makına olmadıgı ıcın dussenızde carpsanızda zarar gormez kolay kolay) : 30 tl

normal kask (yanında on lamba, ve bır cıft dıkız aynası-aynaları hıc kullanmadım daha) : 35 tl

hoscakalın

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-24_11-7-53.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
STRAVA AKŞAM.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...
3.png
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.