///Downhill İzmir GoPro HD Hero 2

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
çok güzel bir video.bisikletleri ekip üyelerininde isimlerini yazsaydınız daha iyi olurdu aslında ;)

Mert KURT

Daimi Üye
Tepki
34
Bisiklet
Scott
O vadide 2tane eski yarış parkuru var. Esas iniş yapabileceğiniz teknik anlamda bir şeyler yapabileceğiniz parkura girmemişsiniz sanırım.

Sizlere tavsiyem manastır 2ye tırmanıp oradan manastır 1'e oradan da mtb parkuruna girip balçova termal oteline çıkarsanız çok daha fazla keyif alırsınız.

Full face kasklarınız gibi koruyucu ekipmanlarınız da tam sanırsam. Düşseniz de birşey olmaz :D

Parkuru tam olarak bilmiyorsanız pm'den ulaşırsanız bir gün beraber de çıkabiliriz ;)

denim ower

Üye
Tepki
60
@Mert KURT
1.Manastırı ve mtb parkurunu biliyorum.Çıktığımız gün ygs sınavından 1-2 hafta önceydi çok riske girmek istemedim.Ama ikinci manastırdan olan inişi hiç denemedim birgün oraya beraber çıkalım.

Murat.K

Daimi Üye
Tepki
126
Bisiklet
Trek
Güzel video devamını bekleriz :)

Henüz 3 kere büyük parkurdan iniş yaptık. Bir kerede 1. Manastır'a kadar inip oradan yine büyük parkura girip devam ettik.
Yanlız büyük parkurdan inerken kayalıklar moral bozucu. Orada ele almak zorunda kalıyoruz,çok kırıcı alternatif patikası var mı acaba?

2. Manastır dediğiniz , Behzattepe'den indikten sonraki yer sanırım.
Bu akşam Behzattepe'den ilk kez iniş yapacağız. Sanırım route şu şekilde olacak:
Behzattepe-1.Manastır inişi -> 2. Manastır'a iniş -> Büyük parkur -> Küçük parkur -> Aikido vadisi

Özgür Tunalı

Forum Bağımlısı
Tepki
600
Bisiklet
Specialized
Selam. İzmirden Can ve Ayhanın indiği patikalar güzeldi forumda eski konularda videolarıda vardı. Onlarla irtibat sağlayıp öğrenseniz bence iyi olur. Yada Uğuru tanıyorsanız oda yardımcı olur. Yangınyolu bir yere kadar. Single track takılmanız lazım. Birde kendinizi tanıtırsanız bize memnun oluruz arkadaşlar. :)