!!! Downhill ariyorum !!!

ahmetttt

Forum Demirbaşı
Tepki
43
üzerindeki parçalar;
kadro kron xc3000
gidon boynu vitra
direksiyon vitra
cantlar zag19
fren ayakları xt
ruble xt 9 lu
zincir xt
vies kollari deore 9 lu
sele borusu amoeba
sele velo
lastikler maxsis
aynakol shimano
arka aktarıcı deore
ön aktarıcı alivio
maşa rapide air
yanında kask ve pompa hediyedir
FOTOLARDAN BAKABİLİRSİNİZ NASIL BIR BİSİKLET OLDUĞUNA
İLGİLENENLER TEL NO;05446173436
msn;kornnn_21@hotmail.com

Scudo

ilkerikier

Daimi Üye
Tepki
251
İzmirde 2 tane tam anlamıyla downhill makinası var. Scott High Octane
Fiyatlarını bilmiyorum ama güzelbahçe yarışı resimlerinin içinde onunda resimleri var. bir bak istersen.gerçekten aşık olmamak elde değil

mustafa79

Üye
Tepki
0
Benim takimdan bir arkadas satiyor, Last Herb.http://i10.ebayimg.com/07/i/000/91/44/2cfe_1.JPG
(link)
(link)
(link)
(link)

caner(bmx)

Forum Demirbaşı
Tepki
124
mustafa 79 dortmundtassin nasil gondericeksin bana aleti bide fiyat ne?

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Arkadaş prof downhill demiş...Bana göre bu8 başlıkta bir tek dortmunttan yollanan makine downhill...DH diyebilmeniz için günümüzde 200 maşa 200 civarı arka travel lazım yoksa altı all mountain ve FR ye giriyor...Bugün bir italyan la tanıştım ortaköyde...Abimizde Scott Octane DH (2000 civarı bir model) Grimeca 4 piston frenler(203) Nokian gazzalodi 3.0 DH lastiği en önemlisi Marzocchi Shiver 200 maşa ve Fox float RC 220 travellı arka shock vardı...Bindiğim en deli alet diyebilirim...Satmıyor...:D

Gerçek DH bunlardır...Ve Türkiye şartlarında ne yazıkki Bu çapta bir DH Bakabilmeniz için sadece Marintek te var oda 2006 Scott High Octane...5000€ yaklaşık fiyatı var...Dh derseniz o...:D

Can'ın attığı linkteki makine Local DH(Kısa alan iniş) ve FR amaçlı bir makine...Ve oldukçada güzel bir alet gördüğüm kadarıyla...

İyi günler:)

saddam

Üye
Tepki
10
Selam Can,
asil nickim saddam, mustafa79'u deneme icin kullandim, cünkü forum birtürlü ismimi almamisdi veya ben kayit isleminde bir hata yapdim. Komple bisiklet fiyati 2500 Euro.
Lütfen yalnis anlama, ama su an forumda gördügüm "Downhill Bisikletleri" bence downhill ile ilgisi yok. Dogrudürüst yeni bir Downhill bisikleti istiyorsan, en asindan bi 3000 Euroyu gözden cikaracaksin, daha asagisi bir anlami yok.
Downhill bisikletlerinde saglam olmasi önemli, belirli yerlerde baazen 80 km hiz ile indiginde, kadro veya parcalar dayanirmi düsüncesi olmuyacak, bisikletin saglam olduguna güvenmelisin. Bu arada kusura bakmayin, türkem fazla iyi degil.

saddam

Üye
Tepki
10
Unutmadan bunuda söylemek istiyorum, gelecek mart 2008'de Izmirde downhill yarisi düzenlenecek. Ilgili veya katilmak isteyen arkadaslar saddam@mangasports.com adresine mail cekebilir.
Full Kask ve vücut koruma sart, yarisdan önce Izmirde Ata Bisikletden alinabilir.

Selamlar
saddam

saddam

Üye
Tepki
10
yine bir ekleme,
bisikleti kendim getirip, Izmirden kargoyla gönderebilirim.

caner(bmx)

Forum Demirbaşı
Tepki
124
walla ben cok aradim prof dh alican hakli arkidislerin gonderdikleri dh sayilmaz saddam senin gonderdigin tam bi dh yani , bide sen ne zaman geliceksin türkiyeye ona gore bende kendimi ayarlicam

caner(bmx)

Forum Demirbaşı
Tepki
124
bide bana parca markalarinilari ayrintili sekilde yazarsan cok sewinirim

ilkerikier

Daimi Üye
Tepki
251
@caner(bmx)

BU sayfadaki aşağıda olan high octane a da bi bak istersen
(link)

caner(bmx)

Forum Demirbaşı
Tepki
124
zaten ona bi lafim yok bi kac tane ole gondermisler yanlis anlasilmayim

DWHL

Üye
Tepki
75
Arkadaşım last ın herb modeli gerçekten mükkemmel bi alettir...
Ama senin bütçen ne kadar olduğunu bilmediğimiz için ortada çok fazla kadro ve toplu bisiklet geziniyo...
bendede itek kadro var. enduro kadrosudur 100mm travelli, xfuction shock lu,
rebound ve kilit mevcuttur shock ta... ilgilenirsen : Ayhan.dh@hotmail.com dan ulaşabilirsin...

Nevzat KÖSEOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
593
:p abi elim de bianchi tam aradıgın var süper makine ama sen de kilere benzemiorr parası cuzi 200 civarı msn t_55_@hotmail.com oran bulabilirsin.bir iki cizik var o kadar degil resim gösterebilirim

Nevzat KÖSEOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
593
abi elim de bianchi tam aradıgın var süper makine ama sen de kilere benzemiorr parası cuzi 200 civarı msn t_55_@hotmail.com oran bulabilirsin.bir iki cizik var o kadar degil resim gösterebilirim