dönüşümü başlatmak

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Aldığınız günlük kaloriyi %25-45 azaltın.
Harcadığınız kaloriyi günlük 250-500 kalori artırın.

Böylelikle kaslarınızı eritmeden yağlarınızı yakmak mümkün olabilir.
Hızlı zayıflama formüllerinden uzak durun. Hızlı zayıflayan hızlı şişmanlar.
Özel formüllerden kaçının, beslenme tarzınız yaşam tarzınız olursa ömür boyu sağlıklı bir kiloda kalabilirsiniz. Yoksa diyeti bırakınca eskisinden daha tombul kuş(şaka) olursunuz.. :)

Zevkli ama bir o kadar da azim gerektiren bir iş. Kolay gelsin.

Scudo

ozansefer

Daimi Üye
Tepki
205
mesut abi günlük kalorimi arttırmama rağmen 77 kiloya düştüm sizinle çıktığımız son turda 84 kiloydum :) galiba harcadığım kaloriyi azaltmalıyım ama zayıfladıkça kendimi daha hızlı daha zinde daha iyi hissediyorum :)

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
@ozansefer

Ozancım buraların(Akdeniz ikliminin) havası insanı şaşırtıyor vallaha:eek: !! bende inanamıyorum!, durup durduk yerde nemden olsa gerek bihayli hızlı kilo verdim: yani yaklaşık 10kilo zayıfladım bisiklete başladım başlayalı.. :eek:

Bu arada Mesut hocamıza bir sorum olucak.
Bisikleti sürekli kullanıyordum bir ara verdim sonra yine başladım bu arada tüm kondisyonumun yok oldugunu anladım sizce eski kondisyonumu geri kazanmak için ne yapmalıyım?? Yememe içmeme dikkat ediyorum hatta hergün düzenli pedal çeviriyorum ama nafile! :(
Cevabınızı bekliyorum saygıdeger hocam ??..

Semih Karadağ

Aktif Üye
Tepki
109
Bu yazın başından beri tam olarak 10kilo verdim. Yazın başında 74 kiloydum ve şuanda 64 kiloyum. Kilo vermeyede devam ediyorum ancak ramazan geldi eskisi gibi antreman yapamıcam ne yazıkki. Aslında bisiklete binmeye temmuzda başladım yani hazirandada bisiklete binmememe rağmen 4-5kilo verdim. Tamamen düzenli ve sağlıklı beslenme işi. Şuanki halimden memnunum ağırlıkda çalışıyorum vücudum gelişdikce moralimde yükseliyor. Kilo vermek zor bişey değil..