Dolmuş şoförlerine ne yapılabilir...

Konu, 'Arşiv' kısmında Alp@y Tatlısu tarafından paylaşıldı.

1. Alp@y Tatlısu

Alp@y Tatlısu Üye

Adı:
    Alpay Tatlısu
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Herkese selamlar size adanadan yaziyorum malum herkesin yasadigi bi konuyu anlatacam size dolmuş şoförü en az 50 yasindaki g... kıl bile agarmis amcam bir güzel önüme kırar sonra ben amca biraz yavaş dedigimde yolundan gitsene der sonra lan bak arabayi üstüne sürerim der bu insanlara bisey yapamazmıyiz dolmusun plakasi 01 m 0604 özellikle yaziyorum

2. Asfalt Adamı [yt]

Asfalt Adamı [yt] Kıdemli Üye

Seviye:
    Ben ışıklarda beklerken bir dolmuş arkamda korna çalmaya başladı. Döndüm baktım, adam lan çekilsene diye bağırdı. Adam çok fena gergindi bişey desem o anda birbirimize gircektik, bende bela almiym bşıma diye çekildim kenara. Sersem herif kırmızı ışıkta gazı kökledi gitti.

3. soneryen

soneryen Onursal Üye

Adı:
    Soner
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Ne yazık ki İstanbul'da da aynı sorunlar var. İnsan ne diyeceğini bilemiyor. Ya kavga edeceksin. Yada boşverip yoluna gideceksin. Başka ne yapılabilir insan bilemiyor

İlginizi Çekebilir

Drafting_Graph_1024x1024.png
Merhaba forumdaşlar :) Aslında başlığı "Drag nedir? Yenir mi?" yapmayı düşündüm ama bu bir Drag'a giriş konusu değil, Drag'ın ne olduğunu zaten bilenler için beyin yakan bilgiler içeren bir makale...
hqdefault.jpg
[ATTACH] Profesyonel gibi inin Tekrar selamlar. Geçen hafta İngiltere'de yayınlanan Get into Road Cycling isimli dergiden "profesyonellerden tırmanma teknikleri" ile ilgili bir makale...
upload_2016-10-18_10-15-4.png
Soru basit aslında: Arkadaşlarınızla yaptığınız bir performans turunda veya bir yol yarışında kaç kez rekabete girdiniz ve bu rekabetin sizi ne kadar yorduğunu görme şansınız var mı? Not: Bu...