Dolar 8 Plus

emrahb

Aktif Üye
Tepki
132
Bisiklet
Sedona
Evet arkadaslar dolar ucuşa devam ediyo. Gitgide fakirleşiyoruz. Aldigimiz herseye zam geliyo. Diger konu kapandi burdan guncelleyelim diye dusundum

(link)

Tek caremiz kaldı oda atar yapmak :)

Başlık güncellendi
Bu gece yarısı dolar 4.97 ile yine rekor kırdı arkadaşlar.
12.07.2018

Scudo

emrahb

Aktif Üye
Tepki
132
Bisiklet
Sedona
Beklenmedik sekilde kapanan konuyu beklenen şekliyle yeniden actik :) vatana millete hayirli olsun dicem de haber pek hayirli degil nasi olcak bilmiyom

• Beğen
Tepkiler: Yasint

Harun.

Yaşam boyu bisikletçi
Tepki
908
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
2020 >6 tl

• Beğen
Tepkiler: fatihgocmez

Üye Adı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.149
Bisiklet
Dahon
2018 bitmeden 5₺ ve üzerine çıkar. Düşmesi, 4.50₺nin altını görmez. Hepimize geçmiş olsun.

• Beğen
Tepkiler: JusTiMe

emrahb

Aktif Üye
Tepki
132
Bisiklet
Sedona
Siyasete cok girmeden arada bi zülfi yare ufakdan dokunup geri cekme yontemini uygularsak sorun cikacagini sanmiyorum :) baslik ekonomiyle ilgili gitmeli

muhiddin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.031
Bisiklet
Giant
sebeblerin çoğu alınan yanlış kararlar ve içine girilen çıkmaz...silsile gibi gelen bu haller...allah sonumuzu hayretsiz..Artık biraz olsun Düşünsün halkımız...tabi yandaş medya izin verirse..saygılar.

Tuzlu_Fıstık

Kendin ol Sonradan Görme olma
Tepki
1.286
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bence doları hükümet bilerek yükseltiyor. Sebebi ise mevcut yabancı yatırımcı borsadan parasını çekip parasını dolar yapıp yurt dışına kaçırmasın diye

• Beğen
Tepkiler: Togursamsun

emrahb

Aktif Üye
Tepki
132
Bisiklet
Sedona
Halk bu sefer alisveris yapamicak veya gitgide azalticak . Vatandasda yaptigi harcamalarla bi nevi sicak para saglamiyormu ekonomiye. Halkda bi yatirimci sayilir ve dolayisiyla harcamalari azaltirsa para dönüşü zayiflar diye tahmin ediyorum . nasıl oluyo bu iş iyi bilen birileri aciklar saniyorum

Road_Runner

Road Runner
Tepki
25.898
Bisiklet
Cervélo
Başlıkta doların önlenemeyen yükselişini ve biz bisikletçileri nasıl etkileyeceği, bizi nelerin beklediği, bundan sonra nasıl yurt dışı alışverişi yapabileceğimiz gibi konuları tartışacağız arkadaşlar. Elbet doların yükselişi iyi birşey değil, eleştirilecek birşey.
Ama eleştiri yapmak var, bir de tuzluğu alıp koşmak var. Miting havasında yorumlar gelmeye başlamıştı diğer başlığa.
Tamam seçim var,
Tamam oruç başınıza vurmuş olabir,
Ama sakin olmaya çalışınız.

Başlığı, doğdu günden beri içinde biriktirdiği (her neye karşı biriktirmiş olursa olsun) kini, nefreti kusmak için mükemmel bir fırsat olarak görenler var, bu tip başlıklara tuzlukla koşanları kastediyorum özellikle. Sakin olun içimizdeki şampiyonlar :snzdglsn:

emrahb

Aktif Üye
Tepki
132
Bisiklet
Sedona
Dolarin yukselisini konusupda sebeplerini ve sebep olanlarini konusamamak da ayrı bi sıkinti . Ama sonucda burasi siyasi forum degil cok siyasete girilmeden herkez ozgurce istedigini soyleyebilmeli bence. Bahsettiginiz gaza gelme sorunu şundan kaynakli . Bazilari oyle bir acikliyor ve savunuyorki bu durumu sanirsin rockfeller ailesinden ve dolarin basindaki adam ve yukselten o, aramizda resmen ziyan olduklarini görüp kahroluyoruz ondan gaza geliyoruz bazen :)

• Beğen
Tepkiler: Mustafa Zeybek