Dokuz Eylül Üniversitesi

ozan ulutaş

Aktif Üye
Tepki
27
Teşekkür ederim ancak çok pahalı bir yer bakmıyorum. Üniversitenin yurdu çok cazip gelmişti ama olmadı. Bisikletimide götürmek istiyorum.

Scudo

Tolga Erçetin

Daimi Üye
Tepki
203
Arkadaşlar 2. tercihlerde girdim girdim bi taraftan yoksa aranıza katılmak nasip olmayacak... Yetenek sınavında elendim ilk turdan... :)

ilker g.

Daimi Üye
Tepki
108
İzmirden marmaris bodrum gibi yerlee gitmiş rota bilgisi olan varsa özelden bana ulaşırsa sevinirim.Özellikle marmaris

OzzYMKL

Forum Demirbaşı
Tepki
173
bu sene yeni geliyorum her türlü tur ve oraganizasyona katılmaya hazırım.

matrixod

Forum Bağımlısı
Tepki
1.088
İsim
Ouz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Diğer
@İlkerGel

Yamin'e ulaşman gerekecek

atakan tosunoğlu

Daimi Üye
Tepki
122
Bisiklet
Carraro
lise sondayım ama bu sene 9 eylül üni yi istiyorum kazanırsam seneye aranızdayım :)

yaminkutlu

Forum Demirbaşı
Tepki
748
yeni gelen arkadaşlar özelden bana bilgilerini yollarsalar organizasyonlar vb. bilgileri kendilerine ulaştırırım.

ozan ulutaş

Aktif Üye
Tepki
27
Ben yeni geldim ama özel mesaj atamıyorum. Bisikletim şimdilik Tekirdağ'da. Yurtta koyabilecek güvenli bir yer ayarlayabilirsem ilk fırsatta getiricem.
Günlük turlar olursa bisiklet kiralayıp gelebilirim.

yaminkutlu

Forum Demirbaşı
Tepki
748
İİBF Dokuzçeşmeler Fakültesinde standımız açılmıştır.Ayın 9una dek uğrayabilirsiniz. Gelmeniz hem topluluk hem de sizin açısından iyi olacaktır...

UMUT ALAÇİÇEK

Aktif Üye
Tepki
71
hangi ayın dokuzuna kadar acaba arkadaşım tarihi belirte bilirmisin bide standın tam yerinide söyleyebilirmisin yani kampusun girişindemi yoksa içlerinde bir yerdemi

yaminkutlu

Forum Demirbaşı
Tepki
748
Bu ayı kastediyorum. Eğer Dokuzçeşmeler fakültesine gelirsen standları görürsün.Bizim standımız da onların arasında.Ayrıca üniversitenin Topluluğu neden kampüs dışında stand açsın?

ask745

Üye
Tepki
7
Ben DEU Makina Mühendisliğinde okuyorum, eski bi triatletim.Şimdi de uzun mesafe ve tırmanışla uğraşıyorum.Bornova da ki Dokuz Eylül "köyünde" olan arkadaşlar, konuşalım tanışalım.

yaminkutlu

Forum Demirbaşı
Tepki
748
Bornovada arkadaşlar var.Eğer topluluğa katılırsan daha etkili olur senin için. Arkadaşlarla da tanışma fırsatın olur.

aytacaksoy

Daimi Üye
Tepki
384
17 Ekim'de tanışma turu var.İşim gücüm olmazsa bende orada olacağım.Görüşmek üzere.

• Beğen
Tepkiler: yaminkutlu

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Arkadaşlar bir kaç kulübün kuruluşunda bulunmuştum, başta zor gelir,
lütfen azminizi kaybetmeyin,

Apple başkanı
Steve job un dediği gibi,

"noktalar ileriye doğru birleşmez, geriye doğru birleşir":eek:

Organizasyonunuz kökleştiğinde, ileride geldiğiniz noktada durunca, şu an yaşanan olumsuzluklar çok küçük görünecek.

bisiklet için çalışan, süren, okuyan , yazan, fotoğraf çeken, yorumlayan herkese selamlar olsun

yaminkutlu

Forum Demirbaşı
Tepki
748
Desteğiniz için çok teşekkürler. Gerçekten de şu 6-7 aydır eziyet aşamasındayız. daha da devam edecek gibi. Bu seviyeye kadar gelmişken bırakmak olmaz.

• Beğen
Tepkiler: OzzYMKL
Tepki
22
Topluluğunuz hayırlı olsun, kolay gelsin. Eski bir mezun olarak yanınızda yer almak isterim.
Cumartesi günü tanışmaya katılmak isterim, ama forumda tam bilgi bulamadım, nerede, kaçta? Akşam yola çıkacağım için sabah buluşuyorsanız gelebilirim.
Görüşmek üzere

yaminkutlu

Forum Demirbaşı
Tepki
748
Cumartesi günü sabah saat 9'da dokuzçeşmeler(iibf fakültesi yanı) meydanında toplanıyoruz. gelmeniz bizi çok mutlu eder.