Dokuz Eylül Üniversitesi

thoth

Üye
Tepki
1
Merhaba bizim de DEÜ olarak bir bisiklet kulübümüz var ancak derli toplu birşeyler yapamadık henüz.
Forumda DEÜ'lü arkadaşlar varsa yazsınlar, tanışalım.
Necip, DEÜ Tıp Fakültesi

Scudo

artofriding

Daimi Üye
Tepki
261
Merhaba, ben Can, güzel sanatlardayım.
2 yıl önce Oğuzhan ile toplanmıştık ama sonraları pek ses çıkmadı.
Tıp fakültesinde tanıdığım adaşım Can abi var.

thoth

Üye
Tepki
1
ben bizim fakültedeki Can'ı tanıyamadım ama seni hatırladım Can. Ata bisiklette karşılaşmıştık geçen yıl..bir ara bi toplansak, bizim okuldan diğer arkadaşlarla falan da..

artofriding

Daimi Üye
Tepki
261
Toplanalım. Bizim fakülteden Deniz (bayan) var. O tanıyordu sizin fakülteden birilerini. Sizin fakültedeki Can Abi nin doktor ya da cerrah olması lazım.

Tepki
0
merhaba bende 9eylül iktisattan fatma.valla külüübünün odası nerde hiç bilmiyorum bi de netten bakayim dedim.külübe üye olmak istiyorum ama faaliyetleri var mı hç bilmiyorummm

Raven_35

Forum Bağımlısı
Tepki
1.898
Ben DEÜ değilim ama DEÜ de arkadaşım var.Faaliyetlerinizi söylerseniz ben arkadaşa iletirim.

artofriding

Daimi Üye
Tepki
261
Pazar günleri hep manastırda oluyoruz arkadaşlarla.(balçova)piknik ve FR yapıyoruz. Okuduğum üniversiteden arkadaşların gelmesini de çok isterim.
Termal otel de buluşabiliriz.

hakkinen

Üye
Tepki
0
HypersonicBikerin Bahsettiği deu da okuyan arkdş benim:) Buca Eğitim Fakultesinde İmyodayım. bende hemen hemen her pazar orda oluyordum(manastırda) kış boyu ama artık yaz geldiği için ince lastikleri döşedim genelde yollara çıkıcağım ort 80-100 km arası .. ilgilenen arkadaşlar olursa pazar günleri görüşebilriz...

ozgur_jeo

Aktif Üye
Tepki
163
bende deu öğrencisiyim..ya bizim okulun klubu var mı yok mu hiç bilmiyorum.. vars bile hiç bi etkinlik yapmıyo heralde. varsa odası nerde ve kimler ilgileniyo acba grupla:) :) :)

ozgur_jeo

Aktif Üye
Tepki
163
@jackal_jeo

ya deulu arkadaşlarım nerdedir bizim klubumuz?? başında kim var?? neler yapıyosunuzz????

BF Okuru

Üye
Tepki
2
deu lu değilim başka bir ünidenim ama bucada oturuyorum,kulüp olmasa da beraber bişeyler yapabiliriz,görüşmek üzere

derya.yildirim

Daimi Üye
Tepki
746
Toplanın artık, canlandırın şu topluluğunuzu :) D.E.Ü. Bisiklet Topluluğu bulamayanlar bize geliyorlar, çalarız bütün üyelerinizi görürsünüz :p

• Beğen
Tepkiler: UMUT ALAÇİÇEK

hakkinen

Üye
Tepki
0
Sanırım deu ya ait resmi olarak bi bisiklet klubü yok . ben hiç görmedim ve duymadım zaten okula ilk kayıt olduğunuzda ilgilendiğiniz sporları seçerken bisiklet orda yoktu ki 2006 da girdim ben olsa idi çok iyi olurdu . malesef yok :(

yaminkutlu

Forum Demirbaşı
Tepki
748
ben deu iibf öğrencisiyim. biz 3 kişiyiz. yeniyiz. okulumuzun böyle bi topluluğu yok diye düşünüyoduk. eğer tanışırsak mutlu olurum. cevabınızı bekliyorum. bucada oturuyorum yakın olan varsa evime davet ederim. koca okulda bisiklete binen yada ilgisini çeken bi arkadaş bulamadık.
tanışırsak memnun olurum

ozgur_jeo

Aktif Üye
Tepki
163
arkadaşlar mrb bende deu jeoloji mühendisliğindenim. adım özgür bende bisiklete meraklıyım toplanıp bişeyler yapalım yok heralde bizim resmi bi topluluğumuz.. arkdaşlar bizimde artık güzel işler yapan bi topluluğumuz olsun...

yaminkutlu

Forum Demirbaşı
Tepki
748
ben burdayım yok mu yok mu diyosunuz da ulaşma gayreti göremedim. bana ulaşmak isteyen varsa eklesin msn:yaminkutlu@mynet.com

hakkinen

Üye
Tepki
0
ya arkdşlar ben cevap veremedim kusura bakma şehir dışındayım hala. msn e fln giremiyorm en kısa sürede irtibata geçiçeğim .. grşz.. ardkşlar. yamin kutlu ekledim seni teşekürler

yaminkutlu

Forum Demirbaşı
Tepki
748
@hakkinen

teşekkür ederim. gelince görüşürüz umarım.evim hasanağa bağçesi dibinde.