Doğu Karadeniz Turu Planlıyorum - Yol Arkadaşı Arıyorum...

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Tugay Sonsuz Sert tarafından paylaşıldı.

1. Tugay Sonsuz Sert

Tugay Sonsuz Sert Road Cyclist

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Arkadaşlar öncelikle bütün pedal dostlarına hayırlı günler. Memur olduğumdan dolayı gün sıkıntısı çekiyorum uzun mesafeli turlar yapamıyorum. Ramazan sonunda bayramı dahil ederek 7 günlük bir tur planlamaktayım. Benim planımca Samsundan başlayıp Batum'da bitirmeyi düşünüyorum. Yanıma yol arkadaşı arıyorum. Kendim Erzincan'dayım otobüs ile o tarafa geçeceğim. Eğer isterseniz farklı bi plan yaparak öyle bir turda yapabiliriz. Katılımınızı bekliyorum arkadaşlar. Rotayı planı birlikte yaparız.

2. bkaan

bkaan Aktif Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
  3. Emrah GÜLEZ

Emrah GÜLEZ Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Sahil yolu çok güzel mesafe yi çok çabuk alırsın 525 km Samsun - Batum arası 41 km geri Hopa ya dönüş 566 Km 5 gün sürer en fazla yaylalara gidersen günler daha da çoğalır sahilden içeri girdikçe rampalar başlıyor bilginize.

Cihan Soyugazi bunu beğendi.
  4. yusuf ünlü

yusuf ünlü Üye

Adı:
    Yusuf
    Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    Yolu ters istikamete gidersek ben gelirim

Daha önce şöyle bir tur planlamıştım.
    https://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=135015&highlight=

Sonra fikir değiştirdim , Artvin - Ayder- Rize- Trabzon - Gümüşhane- Erzincan - Tunceli - Elazığa çevirdim.

Düşünürsen bir kısmını beraber sürelim. Benim için de iyi olur.
    Şu sıralar malzeme ve antreanman ile uğraşıyorum

Görüşmek üzere

Tugay Sonsuz Sert

Tugay Sonsuz Sert Road Cyclist

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bi irtibata geçelim o zaman birlikte birşey planlayalım ona göre hareket edelim.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-6-24_11-17-2.png
Performans sürüşü yapanların yanıtını aradığı bir soru olsa gerek: Aslında, her şart altında mevcut durumumuzdan daha hızlı nasıl gidebiliriz diye de özetlenebilir. Benim düşüncem aynen şöyle:...
1430320075081-17h1tytotvj9m-630-354.jpg
Her yaş grubuna yönelik güzel tüyolar veren bir Bikeradar makalesi buldum ve elimden geldiğince size iletiyorum :) Bisiklete binmek genç ve dinç kalmanın yollarından biridir. Vücudumuzun yıllara...
pic4-depo5percent-data-zoom-section.jpg
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...