doğru yer sanırım burası

Scudo

Ayfer Durmuş

Aktif Üye
Tepki
93
çok güzel,baktıkça insanın içindeki gizli mutluluğu yansıtıyo yeni pisikletin, ;)
hayırlı olsun,kazasız,belasız iyi günlerde kullan.

• Beğen
Tepkiler: Ahmet Gökdere

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Gerçekten çok tatlı bir bisiklet; ki ben pek beğenmem yol bisikletlerini :). Umarım bu bisikleti boyamayı düşünmüyorsun :(.

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134
düz yolda, ortalama bir performansla 50km./s civarında tempo tutulabileceğini düşünerek, benim bünyeyi taşıyabilecek, makul fiyatlı bir yol bisikleti baksam mı acaba diye aklıma gelmiyor değil...

güle güle kullan..
kazasız belasız..

• Beğen

otec

Forum Bağımlısı
Tepki
712
yanii:) biri boyamayı düşünüyodu bu aleti:rolleyes:

bende mtb ciyim bundan anlamam:D amaa..
anlamaya da gerek yok
o kendini gösteriyo;)

• Beğen

Ahmet Gökdere

Forum Bağımlısı
Tepki
2.494
herkese teşekkür ederim daha iyisi sizin olsun
xferin yeni bisikletiyle tanıştıracam zaten
bu arada düz yolda zorlama performansla 35 ancak hocam

Ahmet Gökdere

Forum Bağımlısı
Tepki
2.494
hocam hertürlü bisikleti sevelim ayrim yapmayalım
:)
boyamayı bilmem ama performansı enteresan artırıyor arkadaşım corratec aldı ama bu çok farklı porche gibi hızlandığını söyleyebilirim ,

Murat CER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.134

ben 46-11 oranı ile ve MTB ile 30-35 arası tempo tutabiliyorsam, ki bu kilo ile, biraz üzerine düşerseniz neler yapabildiğinize kendiniz de şaşıracaksınız :D

ben şu an şaşkın durumdayım kendi performansıma :)

boya konusu sizinle ilgili değil ;)
almanyadan bi arkadaş aynı bisiklete sahip...boyamak istiyor..ona atfen size hitap edilmiş hata'en...

• Beğen

Ahmet Gökdere

Forum Bağımlısı
Tepki
2.494

boya konusunu okumuştum:)
ben 35 ortalamayı tek başıma ve yolun bir kısmı(sabiha gökçen hava alanı tarafları) yokuş olan yerlerde yapıyorum yaklaşık aydır yol bisikleti 1 yıldırda bisiklete biniyorum
2 ay sonra inşallah 38-40 ortalama amacım bacaklarım yeni alışıyor bu spora daha önce 10bin metre-maraton arası koşular yaptım alışacağız bakalım
bigün belki beraber bineriz hocam

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Bisikletin çok güzel. :) Zaman içinde hedeflediğin sürati mutlaka tutturursun. Ama antremana devam.Gün güne kaslar çelik gibi olur. Sana kazasız, antreman ve geziler dilerim.

Bol pedallı günler.:p

• Beğen

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
pazar gunlerı saat 8 30 da bostancı sahılınde kucukyalı da yol bisikletcılerı toplanıp antrenman yapıyorlar her hafta birillerıne mutlaka rastlarsın.yol muhtesem ortalamaları ise yazmayayım daha iyi yalnız kalp atısını 160 dan asagı pek dusurtmezler onu soyleyeyım

• Beğen

Ahmet Gökdere

Forum Bağımlısı
Tepki
2.494

teşekkür ederim arkadaşım rastlıyorum bazan bazıları hakikaen iyi
inşallah beraber süresiz bigün takılırım arkanıza ama tam saat verebilsen iyi olur ben pazar 08.00 de çıkıyorum bekleyebilirim

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
biz avrupa yakasından haraketle 8 30 da baslıyoruz genel olarak toplanma saatı bu ancak herkes haberlı degıl canı ısteyen gelıyor

• Beğen

Ahmet Gökdere

Forum Bağımlısı
Tepki
2.494

HOCAM RİCA ETSEM TELEFONUNU VERSEN, BİZ 2 ARKADAŞIZ ÖNDEN GİDEMEYİZ AMA SANIRIM RÜZGARA GİREBİLİRİZ Bİ SÜRE, ANTRENMANA ÇIKTIĞINIZDA KATILMAK İSTİYORUZ BURADA YOL BİSİKLETİ KULLANAN SIKI BİSİKLETÇİ BULAMADIK HENÜZ

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
ben bu aralar uzun turlara hazırlanıyorum ancak eger yaparsak kı bizim arkadaslar her hafta dedıgım gıbı yapıyorlar antrenmanlarını ,seni ararım elbetrte.

• Beğen

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott

sanırım senle tur yapmıştık tarık abiyle bweraber havaalanına gidip gelmiştik sanırımbirbucuk saat ortalama bir zamanla bisikletinden tanıdım bendede mtb vardı avatardaki valla hocam boya olayını bence katliam olur birde bendeki mtb ortalama 35 40 yapıyorum görmüşündür herhalde o makine bende olacak varya 35 40 45 50 55 60 65 70 .......................................bana birşeyler oluyor mahmut hoca

• Beğen