Doğadaki Bisiklet

H.T

Forum Bağımlısı
Başlık
39
Tepki
3.711
İsim
Hasan
Bisiklet
Giant
Herkese merhaba arkadaşlar.
Forumdan takip eden arkadaşlar bilir ki nacizane kendi çekimim olan doğa ve bisiklet temalı resimleri ara ara paylaşmaktayım. Dağınıklığı gidermek amacıyla fotoğrafları bu başlık altında toparlamak istedim.
2010 yılında beni bu spora başlatan tek kare fotoğraftı. Bu yüzden bu sporun teşvik edilmesi amacıyla resimler paylaşmaya devam edeceğim. Bu paylaşımları bu konu üzerinden devam ettirmeyi düşünüyorum.
Sizler de buradan doğada çekilmiş insanın içini ısıtan "ah bir bisikletim olsa da ben de böyle yerlere gidebilsem" dedirtecek cinsten güzel fotoğrafları bu konu altında paylaşabilirsiniz.
Bisikletin türünün markasının donanımının hiç ama hiç önemi yok.
Lütfen dağ bisikleti yol bisikleti tartışmasına girmeyelim.
Bisikleti değil doğayı öne çıkartalım.
Araçta değil amaçta bir olalım.

Sizden istirhamım lüften yalnızca kendi çekiminiz ve mümkünse tek bir kare olan fotoğrafları paylaşın.
Ayrıca fotoğrafın nerede çekilmiş olduğunu da eklemeyi unutmayın ki bir gün o tarafa yolumuz düşerse biz de gidebilelim.
Faydalı bir başlık olmasını diliyorum. Sağlıcakla kalın.

İlk fotoğraf benden gelsin.

Kırklareli/Pınarhisar ilçesi İslambeyli Köyü Ormanı.

H.T

Forum Bağımlısı
Başlık
39
Tepki
3.711
İsim
Hasan
Bisiklet
Giant
  • Başlık sahibi Başlık sahibi
@Seya fotograflar icin tesekkurler. Yalniz cok fazla sayida paylasmaktansa tek bir fotografla anlatmayi denersek cok daha guzel olur. Bu sayede hem sayfa gereksiz resimlerle dolmaz hem de bakan arkadaslarimizin kotasi incinmez:)

Seya

Üye
Başlık
1
Tepki
506
İsim
Seyhan Özgür
Bisiklet
Carraro
Yukarıdaki son iki kare içinde gizemli olayların olduğu iddia edilen ve korku filmlerinin çekildiği Isssız Cuma Mezarlığı'ndan.

@Seya fotograflar icin tesekkurler. Yalniz cok fazla sayida paylasmaktansa tek bir fotografla anlatmayi denersek cok daha guzel olur. Bu sayede hem sayfa gereksiz resimlerle dolmaz hem de bakan arkadaslarimizin kotasi incinmez:)
Forumda yeniyim, bazı konuları yeni öğreniyorum. Durum anlaşılmıştır. ;)

Tepkiler: Süper Dede ve H.T

ÇAMKOMLU

Daimi Üye
Başlık
3
Tepki
638
İsim
HASAN
Bisiklet
Diğer
@H.T Maalesef belalardan kurtulmuş olduğumuz bir zaman hatırlamıyorum ülkemizde. Biz uzak durarak güzelliklere yakın olmaya çalışıyoruz.

Tepkiler: sdtbsr ve ilkercom

el_Aksa_1903

الأقصى
Başlık
3
Tepki
4.687
İsim
İsa
Bisiklet
Mosso
@H.T hocam filtre varmı bu foto da tek kelime ile müthiş :harika::harika: