Dizlik Önerileriniz ?

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında Mesut C. tarafından paylaşıldı.

1. Mesut C.

Mesut C. Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Arkadaşlar aktif olarak bisiklet sürmeye başlacağım. Tabi kısmet olursa...

Önlemimi başta almak istiyorum. Özellikle dizlerim için. ( Daha önce diz ağrısı çekmiştim ara verince geçtimişti )

Sizlerden dizlik önerisi istiyorum. İki tane buldum başka öneriniz varsa lütfen belirtiniz ve ikisi hakkında yorum yaparsanız...

1- http://www.alisverisonline.com/FREE-MOTO-NEOPREN-TERMAL-KISA-DIZLIK,PR-350.html

2- http://www.eczanemizde.com/?urun-9487-Nexus-Patella-Destekli-Dizlik-885.html

Cevaplarınızı merakla bekliyorum. Teşekkür ederim...

Mesut C.

Mesut C. Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Kullanan yok sanırım. :D

3. Gökhan Ö.

Gökhan Ö. Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    selamlar

bazen dizkapağımın altında, yük bindiğinde ağrı oluyor. bende bisiklet yüzünden daha da ilerlemesin desteklesin falan diye.

internet üzerinden ucuzundan 2 tane sipariş ettim. ancak bisilet sürerken pek rahat ettireceğini zannetmiyorum.

ayrıca tam eklem yerinin arkasının boş olması gerekli ki pişik olmasın.

bunun dışında,kesinlikle gidip bi medikalcide deneyip öyle alın bence.

İlginizi Çekebilir

Alberto-Contador-009.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...
upload_2017-2-1_9-8-24.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
upload_2015-11-18_17-9-12.png
Canyon Strava'daki son 30 aktiviteni inceleyip, sınırlarını zorladığın bir aktiviteyi bulup, ödülü 'Canyon Exceed CF SLX' olan bir yarışmaya da dahil ediyor. Strava kullananlar, beklemeye gerek...