diz dönmesi

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında Güney DÜNDAR tarafından paylaşıldı.

1. Güney DÜNDAR

Güney DÜNDAR Yeni Üye

Seviye:
    arkadslar ben 17 yasındayım daha onceden besiktasta basketbol oynuyodum ancak gecen sene dizimin 2 kere dönmesi üzerine basketbola bir daha geri dönemedim ve bisiklete karar verdim ancak dizim hakkında hala kafamda soru isaretleri var . bisiklet sürmek bu sakatlıgmı ne olcude etkiler tekrar etmesine neden olabilirmi? gerci doktorlar bana dururmumn iyi oldugunu basketbol oynayabilcegimi solemislerdi ama ben kendimde gorememistim o cesareti neyse konuyu biraz dagıttım yardımlarınzıı ve cevaplarını bekliyorum tesekkürler simdiden

2. Ediz Tevfik Özgan

Ediz Tevfik Özgan Bisikletkolik

Seviye:
    İyi bile gelebilir. Yavaş yavaş dizlerini kuvvetlendirir.Bölüm başındaki yüksek kadansla ilgili yazıyı okumanızı öneririm

3. ibokozan

ibokozan Yeni Üye

Seviye:
    tekrar düşmediğiniz sürece güçlenecektir.

4. Kaan Atila

Kaan Atila Üye

Seviye:
    hersey dikey eksende yatay eksende hareket yok, sorunsuz binebilirsiniz

İlginizi Çekebilir

2.jpg
www.britishcycling.co.uk adresinde yayınlanan bir makalede uzun antrenman sürüşleri ve yarışlar için doğru beslenme mevzusu oldukça kapsamlı bir şekilde ele alınıyor. Sürüşlerin bir gün öncesinde...
koçhi.jpg
Arkadaşlar bildiğiniz üzere bu yaz bisikletle en uzum sürüşüm olan bir seferde 215km sürüşümü sizle paylaşmışdım; Günü birlik ( Nevşehir - Ankara yolu) 8.saat 30dk sürüş 215km.. Yalnız şöyle bir...
carb-up.jpg
Merhabalar, Bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisiklet üzerine tekrar çıkmanızı hızlandıracak 8 püf...