DiŞlastİklerdekİ Şekİller ?

yunuspasa

Üye
Tepki
8
Arkadaşlar bazı bisikletde tekerleklerın kenarlarında ve cant demır taraflarda şekiller görüyorum..Bu lastikler satılıyor sanırım ,kendımız yapabilirmıyız bunu mumkunmu ?
Asagıdakı sitede verdiğim linkte birkac bisiklet var tekerleklere dikkat..

(link)

• Beğen
Tepkiler: özençekçen
Scudo

Koray06

Daimi Üye
Tepki
92
Bisiklet
Sedona
Alacağınız Teker'in markası byük fontlarla yazılmış olsun. jant üzerindeki yazılar da jantın markasını temsil eder. Sonradan yapılır mı ? Neden yapılmasın.

Gerekenler;
Kağıt selo bant.
beyaz ara kat boya(sprey)
metalik(ya da neon) Sprey Boya

uygulama.
kağıt Selo bant ile boya değmesini istemediğiniz alanları kapatın sadece yapacağınız şekil ya da yazılar kalacak şekilde açılık bırakın. Ardından ilk kat(beyaz sprey) boyayı spreyleyin. 4 saat sonra 2. kat beyaz boyanızı atın. 1 gün bekletin.
asıl boya(ana kat) metalik yada neon tercihinize göre. istediğiiz renkte boyayı alıp ana kat ı atın. istediğiniz şekli her alana eşit dağıtacak şekilde boyayın. 4 saat sonra yine eşit şekilde dağıtarak 2. ana kat boyanızı atın. 1 gün sonra kağıt selo bantları sökün ve bisikletinize binin :)
kazasız sürüşler.

• Beğen
Tepkiler: yunuspasa

yunuspasa

Üye
Tepki
8
Üstad güzel anlatmıssında zahmetli iş biraz yani elime falan bulaştırırım ben: )) Baska bir yolu olsaydı keşke:)

özençekçen

Daimi Üye
Tepki
248
2012 Giant Radvance bu bisikleti görmemiştim hiç konu dışında fakat bittim makineye.