dış lastik takılması

Konu, 'Tekerlekler' kısmında fizikçiahmet tarafından paylaşıldı.

1. fizikçiahmet

fizikçiahmet Yeni Üye

Seviye:
    selam arkadaşlar:mıchelin hard dışlastik aldım ama jantıma taktığım zaman çizgilerini ayarlayamıyorum jant düzgün dönüyor ama dış lastik çap dönüyor bana yardımcı olusanız çok sevinirim

2. ceyhun555

ceyhun555 Aktif Üye

Seviye:
    jantında buyuk ıhtımalle bır sorrun var veya dıs lastıkde de bır sorun olabılır tabıkı bunu gormeden bıse soylenemez ama belkıde sen ayarlayamadıgın ıcındır o neyse sen dene :Dbelkı olur

3. alper15

alper15 Üye

Seviye:
    bendede öle bi sorun war yardım edebiliriseniz sewinirim takıyorum janttanmıdır bilmem alet 8 dönüyo bu bisiklet patlağındanda bıktım walllahi iç lastiği su doldurcam :D

4. kazıma

kazıma Forum Demirbaşı

Seviye:
    taktıktan sonra havası zaten inik oluyo o zaman iyce lastği oturtmak lazım lastiktede bi sorun yoksa iyi oturuyor ama yine de ip gibi dümdüz olmuyor

5. snoopist

snoopist Aktif Üye

Seviye:
    O zaman senin lastikler jantına göre değil. Ya lastik yanakları geniş yada jantın geniş. yani bi bolluk var

6. fanatikcimbomlu

fanatikcimbomlu Forum Bağımlısı

Seviye:
    arkadaslar lastık janta oturmuyo takmadan once lastıgın cevresıne arap sabunu surun yavas yavas hava basın o kendısı oturur

7. alper15

alper15 Üye

Seviye:
    mert dalkılıç sen murat dalkılıçın nesi oluosun bu arada
    bide benim dış lastikte sorun warmıs taktım cst lerden ama kışa girelim hemen bi maxxis

8. fanatikcimbomlu

fanatikcimbomlu Forum Bağımlısı

Seviye:
    valla bıseyı olmuyorum ama soyadı benzerlıgı :D maxxıslerı onerırım al bence

9. Özgür Tunalı

Özgür Tunalı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Arap sabunu mantıklı görünüyor.Lastiği takdıkdan sonra normalden fazla hava basarsanız lastik oturabilir.Daha sonrada normal kullanım basıncına düşürülerek bu sorun giderilebilir.

İlginizi Çekebilir

IMG_20160202_215000.jpg
Arkadaşlar benim burnum biraz yamuk ve et var yani çok rahat nefes alamıyorum normalde de şimdi denemek amaçlı bir burun bandı aldım acaba işe yarar mı bir nebze de olsa? Kullananlar vardır diye...
Untitled.png
Herkese Merhabalar, Beylikdüzü yokuşunu merak edenlere, "Bu nasıl bir yokuştur?" diyenlere ithaf ettiğim videyomu paylaşmak istedim. :harika: Videyo Beylikdüzü Florya dönüşü çekilmiştir....
upload_2017-1-3_15-30-31.png
Spor sırasında nabız bandı kullanıyorsak bazen nabzımızın en üst noktaya çıktığını görürüz. Bu üst noktayı oksijen kullanarak maksimum yakıt ürettiğimiz üst sınır olarak görebiliriz. Buna teknik...