dış lastik seçimi

Konu, 'Tekerlekler' kısmında armağan balcı tarafından paylaşıldı.

1. armağan balcı

armağan balcı Yeni Üye

Seviye:
    slm arkadaşlar ben yaklaşık 4 ay önce corratc expert aldım lastikleri continental 2.1 lastik dişlerinin kenarlarında çatlaklar gördüm( 4 ayda çok kullandım galiba) değiştirmem gerekirmi bi de hangi dış lastiği önerirsiniz şimdiden yorumlarınıza teşekkürler.not:2 gün önce yol biraz ıslaktı ve dönüşte çok kötü düştüm lastiğin bir etkisi var mı

2. yusuf bekar

yusuf bekar Forum Bağımlısı

Seviye:
    lastiği aldığınız gün üzerinde çatlaklar varmıydı yoksa sonradanmı oluştu sonradan oluştuysa aldığınız yere bi uğrayın derim 2 gün önce düştüm demiştiniz lastiğin buna bi zararı olacağını zannetmiyorum yinede lastikten iyi anlayan mutlaka bu konuyu görüp yorum yapacaktır

armağan balcı

armağan balcı Yeni Üye

Seviye:
    ankaradan aldım burdan gidip göstermem imkansız aldığımda çatlaklar yoktu bi de bu çatlakların yol tutuşunda bi aksaklık yapıp yapmadığını sormuştum yorumuna teşekkürler bi de tavsiye edebileceğin lastik var mı

armağan balcı

armağan balcı Yeni Üye

Seviye:
    teşekkürler

İlginizi Çekebilir

Fabian-Cancellara-aero-position-2.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...
upload_2016-11-16_14-21-0.png
Bu sabah @emrah9700, kullanmaya başladığı güç ölçerle ilgili bir iki soru iletmişti whatsapp'tan. Astigmat başlangıcı nedeniyle telefondan okuyup yanıt yazmam zor. Sorularını buradan yanıtlamaya...
Website_Drafting_Image_20m_2048x2048.png
Merhaba forumdaşlar :) Aslında başlığı "Drag nedir? Yenir mi?" yapmayı düşündüm ama bu bir Drag'a giriş konusu değil, Drag'ın ne olduğunu zaten bilenler için beyin yakan bilgiler içeren bir makale...