Dış lastik Önerisi

ozakiq3

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Bianchi
Merhabalar. Yaklaşık iki gündür dış lastik için sitelerde aramaya koyuldum ama her yeni çeşitte kafam karıştı. Lastikleri büyük oranla asfaltta uzun turlar için kullanıcam. Genellikle önerilen lastikler:
(link)
(link)
şu iki lastikten birini almayı düşünüyorum.
birde acaba aşağıda verdigim erdoganlar bisikletteki lastiğin chainreactioncycles'tan farkı var mıdır? fiyat arasında büyük bi uçurum var çünkü.
(link)
120-130 liraya kadar limitim var, başka öneriniz olursa onlarada açığım şimdiden teşekkürler :)

Scudo
Tepki
17
Bisiklet
Trek
Schwalve marathon plus kullaniyorum 1000km yi gecti max basinc 85te gidiyorum bircok kez kirik camlarin uzerinden gectim banamisin demiyor. crcden 165 maliyeti. Schwave marathon kullanan arkadaslarimda var kirk yilda bir patliyormus onlarda gayet memnun.

Tepki
1
bende schwalbe marathon kullanıyorum bir senedir. 5000 km yaptım bir iki defa patladı. .O da benim yüzümden 10 cm uzunluğunda tel battı 2 defa. Normalde patlayan bi lastik değil. Alınca çok memnun kalacaksın. Hatta imkanın varsa schwalbe marathon plus al derim (link)

ozakiq3

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Bianchi
schwalbe almaya karar verdim ancak marathon plus seriside mtb'de estetik açıdan nasıl durur onu düşünüyorum. Schwalbe Marathon Mondial'i bu yüzden tercih etmek istedim. 2.0 ile 1.75 arasında fark var mıdır? yoksa eger kendimi biraz daha sıkıp plus alıcam

Tepki
55
Hocam şahinle aynı anda taktık lastikleri 1 yıl oldu hallen patlamadı hallen patlamadı :D