Dış giyimde yardım

Konu, 'Giyim' kısmında Can Erdoğan tarafından paylaşıldı.

1. Can Erdoğan

Can Erdoğan Üye

Seviye:
    En kısa vakitte kendime yağmurluk/rüzgarlık tarzı bir şey arıyorum, bisikleti yağmurda kullanmayı düşünmüyorum fakat üstüme giydiğim termal atlet + termal tşhort'ün soğuk havalarda yeterli olmayacağı kanaatindeyim ve üstüne hem soğuklardan hem de yelden koruyacak bir giysi arıyorum. Vereceğim linklerden hangisini tercih edeceğime karar veremedim. https://www.deltabisiklet.com/new.aspx?_Args=ProductImage,4736,DeltaBisiklet,3654

http://www.bikeandoutdoor.com/?scot...D=221&Tur_ID=732&part=urun_detay&Urun_ID=6072

Bunların dışında tavsiye edebileceğiniz markalar var mı? fiyat olarak (taksitli alabileceğim) maksimum 120-130 tl verebilirim. Ve yahut boşver bunları şöyle de giyinsen olur da diyebilirsiniz, her şeye açığım, maksat sporumuzu verimli ve zevkle yapalım:)

2. frustrated

frustrated Kıdemli Üye

Seviye:
    hafif serin havalar için şu anda tchibo larda satılan rüzgarlığı (içi mavi dışı siyah) daha soğuk havalar için ise beşiktaş kanyon outdoor da satılan içi polarlı windbreaker ıtavsiye ederim

Can Erdoğan bunu beğendi.
    Can Erdoğan

Can Erdoğan Üye

Seviye:
    Teşekkür ederim, tchibodaki ürünün siparişini verdim fakat kanyondaki ürünün tam olarak hangisi olduğunu bulamadım, olmadı kendim bizzat gider karar veririm kanyona.

4. frustrated

frustrated Kıdemli Üye

Seviye:
    ben de alalı bir iki sene oldu hala üretiyorlar mı bilmem ama en azından benzer bir ürünün mutlaka olacağını tahmin ediyorum..

5. Kkazim

Kkazim Forum Bağımlısı

Seviye:
    Yağmurlu havalarda sürmeyeceksen yağmurluk almanı tavsiye etmem, yağmurluk tarzı giysilerin nefes alma özelliği daha az oluyor, nefes alma özelliği olan windstopper alman senin için daha iyi olur. Ben craft marka windstopper kullanıyorum gayet memnunum- 150TL civarına almıştım, fiyatı biraz pahalı ama unutmamak lazım ne kadar ekmek o kadar köfte..

6. Göker Gülay

Göker Gülay Kıdemli Üye

Seviye:
    +1 Yağmur için az yer kaplayan bir yağmurluk taşınabilir. İyi bir rüzgar kesici kesici ve kaliteli içlik kesinlikle yeterli kuru hava için.

Can Erdoğan

Can Erdoğan Üye

Seviye:
    Evet ne kadar ekmek o kadar köfte fakat sundukları şeyin pahalığı köfteden değil ekmekten kaynaklanıyor:) Yani bu gibi ürünler çoğunlukla ithal olduğu için çok pahalı. Ben şimdilik koşu için üretilen rüzgarlık aldım hem hafif olur hem de teri dışarı atar, en uygun zamanda da bir tane şu pahalı ekmekli köftelerden ben de alacağım:) İyi günlerde kullanalım

8. iCg

iCg Aktif Üye

Seviye:
    Yaşadığınız kent neresi bilemiyorum ancak,

kışın ortalama sıcaklık 0 derecenin altında değilse, kaliteli bir bisiklet çeketini içinize atlet bile giymeden ve terleyip üşümeden yılarca kullanabilirsiniz. Üst üste giyilen giysiler kalp atış hızı ortalamayı geçtiğinde her ne olursa olsun terletir. Kışın terlemek hastalanma riski demektir. Yerinizse olsam 300 tl civarında bir kışlık mont alırdım. Yağmurluk arkadaşlarında belirttiği gibi çok hatalı olur. Yağmurluğu yağmursuz havalarda giymekle, yağmurlu havalarda giymemek farklı olmaz, ciddi ölçüde terletir/ıslatır.

9. eskici83

eskici83 Yeni Üye

Seviye:
  10. Göker Gülay

Göker Gülay Kıdemli Üye

Seviye:
    Bence bunların yerine yurtdışındaki seçenekleri de değerlendirin. Fiyat/performans oranı daha iyi ürünler var.

http://www.evanscycles.com/categories/cycle-clothing/mens-clothing/bike-rainwear/jackets

Altura Night Vision Jacket'ı ben kullanıyorum ve çok memnunum. Kampanya döneminde daha ucuza almıştım.

11. Önder Tarım

Önder Tarım Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Kış bisiklet giyiminde en rahat güzel kışlık bir içlik ( paraya kıyarım derseniz merino yünü bir içlik ) üzerine windstopper bir ceket giymektir bana göre. Fakat bisiklete özgü yapılmış bir ceket çok çok daha rahat olacaktır. Bu tip ceketlerin genelde sadece ön kısımları windstopper özelliklik kumaştan arka tarafları ise daha havadar ve esnek bir kumaştan yapılır.
    Bu arada elimde satılık L beden Nike ACG windstopper ceket var. Buradan bakabilirsiniz ;
    http://bisikletforum.com/showthread.php?t=74930

12. eskici83

eskici83 Yeni Üye

Seviye:
    evet gayet kaliteli gözüküyor ve kargoda 5 sterlin gibi bir ücret alıyorlar ancak orada ki fiyatların buradan pek farkı yok gibi ama kalite olarak belki daha iyidir ancak gelen ceket beden olarak uygun olmazsa geri gönderme gibi bir şansımız yok sanırım onun için yurtiçinden almak daha makul olacak benim için çünkü ilk alacağım rüzgar önleyici ceket olacak ve malumunuz beden farkı normal ceketlerle çok farkediyor acaba verdiğim iki marka arasında sizce tercihim hangisi olmalı

13. eskici83

eskici83 Yeni Üye

Seviye:
  14. Özgür_Aksoy

Özgür_Aksoy Kıdemli Üye

Seviye:
    yarın tchibonun kayak festivali teması başlıyor. çok güzel termal içlikler üst katmanlar eldiven bere termal çorap gibi bisiklet içinde çok uygun ürünler var. kışlık giyim arayanlar bir baksın derim

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-1_9-14-37.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
7.png
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
upload_2017-2-1_9-17-20.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...