Dirt Jump Street Bisiklet Toplıycam

Konu, 'Street & DJ' kısmında Ali'D tarafından paylaşıldı.

1. Ali'D

Ali'D Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Arkadaşlar geotech bouncer kadro alıcam aslında 5 gün önce almış olmam gerekiyodu ama ayağım yandığı için almaya gidemedim.Cumartesi almaya gidicem Geotech bouncer.Başlangıç için.Elimdeki Ng 650 'nin parçalarını kadroya geçiricem.Tabi geçici süreliğine.Geotechin yanında 25 t aynakol xxzyx boğaz alıcam.Crayz bob ve dm22 çember novatek göbekli jant seti.yavaş yavaş gidon sele flan iyi ce toparlıycam.İstediğim Renkler:
    Kadro-maşa siyah
    Gidon ve boğaz kırmızı
    Çemberler Beyaz
    Göbek ve teller siyah
    Pedal şeffaf
    Elcek gri
    Beyaz fren kablosu
    İyi olur mu sizce :)

İlginizi Çekebilir

upload_2017-5-5_22-36-53.png
Amerikalı Amber Neben kadınlarda TT kraliçesi. 15 yıllık geçmişinde 2 Olimpiyat, 2 Dünya, 2 Ulusal ve 2 Pan American şampiyonluğu bulunuyor. Amber hakkında daha fazla bilgiyi kendi sitesinden...
upload_2016-8-14_11-49-50.png
Merhaba. Power metre almayı düşünenlere fikir vermesi için yeni satın aldığım power metreyle edindiğim tecrübeleri burada paylaşacağım. Antrenmanlarımın detaylarını foruma yazmayı sevmem. Çünkü bu...
IMG_20160202_215000.jpg
Arkadaşlar benim burnum biraz yamuk ve et var yani çok rahat nefes alamıyorum normalde de şimdi denemek amaçlı bir burun bandı aldım acaba işe yarar mı bir nebze de olsa? Kullananlar vardır diye...