DH kadro getirtmek

Tepki
14
selam arkadaşlar yurt dışından dh kadro getirip burada kendi isteğimize göre bir dh bisiklet kurmak sizce nasıl mantıklıdır ?

(link)

(link)

Scudo

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@can akıncılar

Can, arkadas DH kadro istemis. BMC-FS01 malesef CC Kadrosu. :)

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
@Murat Cömez

Sonuçta Hepsi Aynı Kategori Başlığı Altında Bulunuyor,Yol-Şehir Bölümünde Aramayacak...Linklere Baktıysanız Arkadaşın Attığı Örnekler Hep Mtb Kadro Grubunda...

Murat Cömez

Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@can akıncılar

Linklere ben iyi baktim ama nedense sadece dh ve fr kadrolari gördüm. MTB zaten dag bisikleti demek ve hepsi dag bisikleti oluyor ama kategorileri ayri.
Neyse can sen daha iyi biliyorsun, ben sacmaladim kusura bakma, cahillik iste anlamadigim seylere burnumu sokuyorum.
Senin de bana neden böyle davrandigina anlam veremedim, neyse hersey unutulur ve sonunda sizli bizli olunur. Vay bu dünyanin haline fatsali okul dersleri icin cabalayan genc arkadasim benim. ;)

• Beğen
Tepkiler: ProfessionaL
Tepki
10
Karbon kadrolar aslinda daha saglam, pinkbike Santa Cruz'u ziyaret ediyor ve bir test gerceklestiriyorlardi. Ararsaniz bulabilirsiniz.

Murat Cömez

Tepki
19.390
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Kim nederse desin DH'da karbon kadro yaramaz. Bisiklete nekar tas siciradigini ve bisikletin bir kaya üstünden gecerken nekadar o kayaya sürtünügü yada carptigini göz ününe getirin. Tabiki hemen kirilmaz ama darbe aldikca bir gün en tehlikeli anda kirilir. Bildiginiz gibi karbon ben kiriliyorum demez cat diye umadiginiz anda kirilir.

Caner Bozkurt

Forum Demirbaşı
Tepki
199
merhaba arkadaşlar bu kadroları getirirken özellikle chain reaction cyclesten ürünün hiç bir şekilde düşük fiyat göstermediklerini biliyormusunuz? alacagınız kadroya göre saglam bir gümrük parası ödersiniz bende söylemesi

Tepki
14
bugun decatlonda gezerken bu bısıkletı gordum yenı gelmiş 2600 fiyatı var (link) çift süspansiyonlar için fiyatı nasıl sizce ? edermi