Dh,4x!!!

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında şans topoğraf tarafından paylaşıldı.

1. şans topoğraf

şans topoğraf Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar herkeze selamlar...

08.10-10.10.2010 tarihleri arasında Bulgaristan sopot Shambhala bike park'da DH,4X,XC,TRİAL yarışları var..ulaşım ve kayıt işlemleri oldukça kolay.son kayıt tarihi yarışlardan 4 gün once...önümüzdeki haftasonu ben orada olucam...antrenmanlara başlıyorum =)

Sizlerede sormak istiyorum...bu kadar yakınımızda 4 senedir böyle bi imkan var..kayıt listelerine baktığımda tüm komşu ülkelerden 100lerce talep var amatör yada pro...sponsoru olan,olmayan ipini koparan katılıyo... 1 tane türk vardı,neden kimse ilgi göstermedi bu güne kadar??yada ismi geçmedi böyle bi DH parkın??

İlgilenenler için ayrıntılı bilgi..
    http://www.shambhala-bikepark.com/

tolga.aydogan ve ZekiAlper bunu beğendi.
  2. Kemal Caner

Kemal Caner Forum Bağımlısı

Seviye:
    Senin gibi vatandaşlar bilgilendirmezse nasıl haberimiz olacak? Senin nasıl haberin oldu?

şans topoğraf

şans topoğraf Kıdemli Üye

Seviye:
    Sofyadayım forumlarda kurcaladım buldum =) şimdi size sunuyorum

4. Kemal Caner

Kemal Caner Forum Bağımlısı

Seviye:
    Paylaşımın için teşekkürler.

İlginizi Çekebilir

Energy-Labs-affordable-carbon-clincher-aero-road-bike-wheels01.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
IMG_20160202_215000.jpg
Arkadaşlar benim burnum biraz yamuk ve et var yani çok rahat nefes alamıyorum normalde de şimdi denemek amaçlı bir burun bandı aldım acaba işe yarar mı bir nebze de olsa? Kullananlar vardır diye...
upload_2016-8-5_14-30-10.png
Tahmin ediyorum bisiklet süren birçok kişinin aklına bu soru gelmiştir. Bacaklarımdaki kuvvetin bisiklette güç üretmeye katkısı (kısaca hız yapmaya) ne kadardır? Bisikletimizde bir power metre...